2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای آبرسانی پوست هست و جوان سازی 

با اجازت اسی جون لینک گروه واتساپمه لطفا حمایتم کنین عکس با گردنبند خودتون فقط 55 تومن وبچه های نازتون https://chat.whatsapp.com/DuImceI6u3eFiDkszYas2n

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    
2731
2740

جالپرو و پروفایلو برای جوانسازی خیلی خوبن . بخصوص برای اینکه صورتت از حالت افتاده در بیاد مزوژل ایده خوبیه. برای لیفت صورت باید حتما پزشک ببینه صورتت را ولی همین مزوژل و استفاده از دستگاه آر اف و اصولا پیشنهاد میدن. ولی قبلش خیلی خیلی توب درباره دکتری که میخوایید برید تحقیق کنید. چون ژلی که میزنه یا دستگاهی که انتخاب میکنه و مهارتش برای انتخاب روش درمان خیلی خیلی مهمه.

من کار کلینیک دکتر کمالی خیلی دوست دارم. کلا نچرال باعث میشن تغییر کنی. شمارشونو میزارم خواستید ازشون مشاوره بگیرید  09121592222