2733
2734
عنوان

کاش با این ادم ازدواج نمیکردم

341 بازدید | 15 پست

ای کاش

کاش انقدر دشمن نداشتیم که بگن واس خوشحال نشدنشون طلاق نگیر

کاش اطرافیانمون بهتر بودن

خستم😞

دوس دارم بمیرم،از شوهرم متنفرم،کاش حکمت خدارومیفهیدم که اگر بچه اولم سقط شد واسه این بود که یه شانس بهم بده خدا که از این هیولا بچه دار نشم،کاش اتقدر التماسش نمیکردم که بهم بچه بده،خدایا قربونت برم که بهم نشونه ها رو دادیو من نفهمیدم😞

تا دعوامون میشه دهن کثیفشو باز میکنه بهم میگه هرزه، ج ن  ده،گفتم اره خاک بر سرم که نمیرم تو خیابون هرزگی کنم،با وجود شوهری مثل تو باید برم هرزگی کنم خاگ بر سرم که تا تو مجردیام نزاشتم دست نامحرم بهم بخوره حتی،

خدایا خودت معجزه کن واسم،خیییلس خستم😞

خدا هدایتش کنه خدا بهت ارامش و خوشی بده

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

برای خودت ارزش قائل باش جایی ک ارزشی برات قائل نیستن و احترام نگه نمیدارن نباش

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2706