2733
2734
عنوان

پسر۹ ساله‌م‌ سوال پرسید که ماازخاکیم پس چرا خاک آتش نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1771 بازدید | 104 پست

بهش بگو یعنی ماکه از خاکیم هروقت بهمون آب خورد باید گِل بشیم دیگه؟!

درخت و گیاهان هم از خاک هستن اونا چرا گِل نمیشن؟

ما از خاکیم یعنی عنصر اولیه وجودمون از خاکه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو ما از خاک هستیم یعنی تمام عناصری که داخل خاک هست درون بدن ما هم وجود داره

تفاوتمون با خاک زنده بودن و رشد کردنه، ما سلول داریم که داخلش اکسیژن وجود داره که اون آتش میگیره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
آره خدایی چنان سوالایی میپرسه مغزم سه پیچ گیر میکننه☹

خب از خاک بودیم ولی خدا روحشو داد بهمون .

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2740

بگو جدمون حضرت ادم از خاک بوده

ما فرزندان اونیم از چربی و پروتئین و ..... ساخته شدیم

واقعیته خب

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
هیچی  بگو بچه برو دوغتو بنوش خودت بعدا میفهمی منم نمیدونم

پس چی بگم اووووف

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2706