2401
2404

ولی ما آتیش میگیرم ومیسوزیم

چه جوابی بدم دوستان

الهی بِدَمِ المظلوم                                                                 عَجِّل فَرَجَ المظلوم                                                                                    🖤🖤🖤🖤 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

@ردمنا    

@اعتصامی    

@مامان_بچه_هام    

الهی بِدَمِ المظلوم                                                                 عَجِّل فَرَجَ المظلوم                                                                                    🖤🖤🖤🖤 
2421

چ سوال تخصصی ای😐🍃

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

بگو خاک هم تو اتیش تغییر رنگ میده و خراب میشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

@بانوی_بی_نشان    

بگو ما از ۴ عنصر تشکیل شدیم آب خاک باد هوا😐🍃

😂😂😂😂🖐🖐🖐🖐

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

بگو از خاک بودیم ولی خدا روحشو دمید تو بدنمون روح گرفتیم برا همین آتیش میگیرم دیگه خاک نیستیم که 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2420