2733
2734
عنوان

پسر۹ ساله‌م‌ سوال پرسید که ماازخاکیم پس چرا خاک آتش نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1771 بازدید | 104 پست
میبینی این وروجک چه سوالایی میپرسه ازم😂

خدا حفظش کنه🥰

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
بله اینم قشنگ بود

نتیجه صحبتهاتون رو بگید. خیلی دوست دارم بدونم. چه جوابی میتونه قانعش کنه.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه، این سوال فلسفیه منظورش آتیش جهنمه؟؟؟  یعنی منظورش اینه که انسانی که از خاکه، با آتیش م ...

اوه به اینش فکر نکرده بودم راس میگی

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2731

سلام عزیزم ماشاءالله خدا حفظش کنه گلپسرتو والا خیلی سوال سختیه یعنی توضیحش برا این سن سخته یکی مثل بهلول میخواد که جواب قانع کننده بلد باشه بدنمون تمام مواد مغذی خاک رو برای رشدش از راه خوردن گیاهان و گوشت بدست میاره اما ماها از خاک آفریده نشدیم که فقط آدم از خاک آفریده شد اونم یه نمونه برا مثال بوده تو یه دنیای دیگه تو این دنیا جنس بدنمون فرق داره والا دیگه عقلم بیشتر قد نمیده☹☹☹☹

سلام عزیزم ماشاءالله خدا حفظش کنه گلپسرتو والا خیلی سوال سختیه یعنی توضیحش برا این سن سخته یکی مثل ب ...

فک کنم منظور از خاک همون ماده باشه یعنی بدن ما جنسش از ماده هست برخلاف فرشته ها و جن که از انرژی هستن به خاطر این که قابل درک باشه برای قدیمیها جای ماده میگفتن خاک ما از خاک نیستیم بلکه از ماده هستیم

سلام عزیزم ماشاءالله خدا حفظش کنه گلپسرتو والا خیلی سوال سختیه یعنی توضیحش برا این سن سخته یکی مثل ب ...

ماشاءالله به چشمات عاجزشدم خواهر😂😂😂

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2738

بگو فقط آدم وحوا از خاک بودن چون پدرومادر نداشتن ولی ما از والدین مون به وجود میایم جنس بدنمون از گوشته😁

امیدوارم مثل یه پدرکه بچشو بایه قشنگتر عوض نمیکنه کسی بیاد تو زندگیتون که اونم هیچکس رو به بودن شما ترجیح نده😊
بگو فقط آدم وحوا از خاک بودن چون پدرومادر نداشتن ولی ما از والدین مون به وجود میایم جنس بدنمون از گو ...

😂😂😂

به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم هنوز

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
چه جوابهای  خوبی دادن کاربرا،ایولاااا

خوب بود ولی جواب اصلی که بچه رو قانع کنه پیدا نکردیم😃

2706