2733
2739
عنوان

اونايي كه كرونا گرفتيد و تجربه داريد لطفا بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 27 پست
من چند ماه پیش گرفتم . خانوادم خفیف بودن اما من بدن درد شدید داشتم . ضعف و بیحالی رو همه دارن تا می ...

يعني در اين حد ضعف و بيحالي سرگيجه وايي زايمانمم همچين تجربه اي نداشتم

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

حس بويايي هم كه اصلا ندارم يعني انگار كلا دماغ ندارم

وای آره ماهم نداشتیم حالا یه چیزی خالم اینا برامون غذا آورده بودن بعد من به مامانم گفتم که این غذا چرا اصلا مزه و بو نداره این چه دسپختی 😂😶 بعد فهمیدم که از دست رفته بود و مزه ۲ ماه طول کشید تا برگشت من بیشتر لاک و گلاب بو کردم تا برگشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای آره ماهم نداشتیم حالا یه چیزی خالم اینا برامون غذا آورده بودن بعد من به مامانم گفتم که این غذا چ ...

ببخشيد تنگي نفس هم داشتيد 

[QUOTE=219375875]ببخشيد تنگي نفس هم داشتيد [/QUO بله اونم داشتیم مال منم کن بود البته بعد ۲ روز خوب شد وقتی نفس می‌کشیدم انکار از سمت کمرم و قفسه ی سینم یه چیز تیز رد میشد 

2728

تنگي نفس در كرونا هميشه هست يا لحظه اي من مثلا ديروز يه كوچولو يهو نفسم تنگ شد الانم استرس و ترس كه گرفتم يهو نفسم تنگ شد نميدونم از كروناس يا از اضطراب 

تا میتونید مایعات بخورید و دمنوش سوپ بخورید -اب بدنتون خشک میشه تو این مدت پس مایعات بخورید منم تنگی ...

چه جوري بود تنگي نفستون 

عزیزم منم مامانم شهریور گرفتیم شدید بود فقط من تو بیمارستان بستری نشدم ولی به شدت بد بود بیماریه بعد ...

دلیل خوردن استامینفون چیه؟!

استامینوفن که اصلا خوب نیست چرا باید تندتند بخوره

و خدا هست ....

ضعف کاملا طبیعی هست باید هر روز مایعات زیادی بخورید و غذاهای مقوی 

اب هویج اب سیب 

سوپ و آب ماهیچه و غذاهایی که مقوی هستن.

اگر شک دارید میتونید اسکن ریه هم برید اما خب اکسیژن خونتون خوبه 

حتما هر روز اکسیژن خونتون رو اندازه بگیرید و اگر زیر ۹۵ بود به بیمارستان مراجع کنید.

و خدا هست ....
2740
تنگي نفس در كرونا هميشه هست يا لحظه اي من مثلا ديروز يه كوچولو يهو نفسم تنگ شد الانم استرس و ترس كه ...

ببین کرونا خیلی هجیب غریبه. یهو میبینی الانی خوبی . ۲ دیقه بعد از شدت بدن درد نمیتونی از جات تکون بخوری 

خیلی کوفته😑🤧

سلام یه سوال پرستاری توی المان خیلی کار سطح پایین و بدون پرستیژیه درسته؟

هزاران بار تعلیق شده انقدر تعلیق شدم که حتی اسم اکانت های اولمو یادم نیست شاهد حماسه های اقدس الویه-غلام نصاب-جیش چرخشی-دلوینت و دنیا همسرم-گلبهار-سمیرای دست دراز -اشپزی با پلوپز تو جنگل _اونی که گریه میکرد فلانی تو تاپیک من پیام نزاره و.....نی نی یار گرامی قبل تعلیق تذکر بده حداقل