2733
2734
عنوان

❤ اصحاب قطعه 26 ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 12660 بازدید | 1235 پست
منم 135 تا می فرستم
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
سلام زهراجون من سهمموخوندم گلم التماس دعا
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام زهرا جان.من دو سهم فرستادم.
و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
سلام ایلین جوونم این ختم رو هر پنج شنبه داریم و هر هفته اسم نویسی جدید داریم و اطلاع میدم. این پنج شنبه بیستمین هفته است که گذاشتم... هر سهم 135 صلوات هست از طرف شهدا هدیه به حضرت زهرا سلام الله علیها
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2706