2733
2734
عنوان

❤ اصحاب قطعه 26 ❤

12660 بازدید | 1235 پست
آپلود عکس دل داده ای عشقم و نرفتم بی راه راهی جز ابن نیست خدایست گواه در هر چه نظر کنم نبینم جز عشق لا حول و لا قوه الا بالله **************** داستان زدن این تاپیــک از اینجـا شروع میشه از یک بنده خدا که هـر هفته به شهدا سر میزنه خواستم این بار که به قطعه شهدا میـره به نیت بنده حقیر سر قبر هر شهیدی دلـش رفت و خواست صبر کنه و به نیت منم برای اون شخص فاتحه بخونه و برام عکس بندازه تا منم هر وقت درد دل داشتم باهاش انجام بدم اصلا چـرا همچین چیزی به دلـم افتاد هم نمیدانم حتما خودشون خواستن خودم یک شهـید رو خیلی بهشون علاقه دارم در قطعه 27 خاک هستـ وقتی رفته بودم بهشت زهرا دلم لرزید سر قبرش صبر کردم چون پایین تاریخ شهادت نوشته بود شهیدی که قسمتش این بود در حجله عروسی به شهادت برسد محل شهادت هم قصر شیرین بود حال چرا به تهران رسیده بود اطلاع ندارم این بار خواستم کسی بره و ببینم این بار قسمت چه شهیدی مـیشه اینـــــــم اون شهیدی که دوستمون سر قبرش صـبر کرد تعجب کردم بهشون گفته بودم ذکر یا زهرا بگید حتما و ذکر یا زهرا و غریبی و گمنامی مثـل مادر سادات.. دلـم لرزید چرا شهید گمنام. آپلود عکس نشستم یکم درمورد قطعه 26 بهشت زهرا مطلب خواندم. به خیلی چیـزها رسیدم. این قطعه شهید 13 ساله و 63 ساله داره شهید پلارک در این قطعه خاک هست کسانی که در حج سال 66 شهید شدند عجیب تر اینکه شهید مدافع حــرم هم در این قطعه خــاکه مصاحبه ای خواندم از ایک مادر شهید هر پنج شنبه و جمعه این قطعه رو میشوره به همراه کسانی که اونجا هستند. پسرش در این قطعه خاکه و همه میگن این قطعه خیلی تمیزه. خیلی علاقمند شدم.. حتی زنگ زدم بهشت زهرا میخواستم تاریخ دفن این شهید رو بدانم مهر ماه سال 61 خــاک شده.. ___________________ یه دفعه به دلـم افتاد اولا به نیت همه شهدای اسلام از صدر اسلام تا الان و به نیت شهدای گمــنام هر هفته 135 صلوات هدیه کنم از طرف این شهـدا به حضرت زهــرا هدیه کنیم هر هفته هم اطلاع رسـانی میکنم هر کس مایل هستــــــ.. اعلام کنه اسمش رو یاداشت کنم.. در طول هفـته هم از بعضی شـهدا سعی میکنم مطلب بزارم. اول همه هم از شهدای قطعه 26 حــــتما میگم.. __________ لازم به ذکر هست این تاپیک صرفا فقط فقط برای شهدا میباشn فارغ از هر گونه عقیده سیاسی موضوعات سیاسی ربطی به این تاپیک ندارد صرفا فقط فقط به منظور کسانی که زحمت کشیدند وخونشون رو فدا کردند زده شده حتی اگر عقایدتون با کسـی موافق نیســت به خاطر حرمت حضــرت زهرا هیچ وقت توهین انجام ندید چون با عرض معذرت پـاک میشود این تاپیک فقط هدیه ای است از طرف ما به نیابت از شهدا هدیه به مادر سادات حضرت فاطمه سلام الله علیها (هــر کس دوست داره این هفته روز پنج شنبه 135 صلوات هدیه کنه حتما اعلام کنه)
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس شـاید براتون سوال بشـه چرا این نوا رو گذاشتم با این نوا یاد شهید جهان ارا می افــتم...چون این نوا برای ایشون خوانده.. شد. این نوا اولین بارسر قبر اقا سید محمد.. حاج حسین فخری خواند.. و سال بعدش که خرمشهر ازاد شد اقای کویتی پور خواندش.. فارغ از هر عقـیده ای .. خیلی بهشون ارادت خاصی دارم
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس خــــــــتم 135 شاخه گل صلوات به نیـــــابت از شهدا هدیه به حضرت زهرا سلام الله علیها و به نیت سلامتی و فرج امام زمان آپلود عکس ((خـــــتم اول)) 1-زهرا 2-NaziNiN 3-خانوم خاتون 4-مامانی اروین 5-mastaneh 6-الیزابت 7-سارا 8-ناهید 9-حنانه(مامی یدونه پسر) 10-سنا 11-مامان مورچه خانم 12-فارفالا 13-فاطمه سارا 14-ساناز 15-مائده 65 16-نگار 17-((زهرا)) 18-راضیه 19-رز 20-مریم خواهر رز 21-زهرا 22-مریم راد 23-شمیسا 24-بهشت برین 25-زن دایی الهام 26-زن دایی الهام 27-زن دایی الهام 28-زن دایی الهام 29-زن دایی الهام 30-زن دایی الهام 31-زن دایی الهام 32-هادی 33-زهرا 34-مسی 35-جوجو 36-نسرینن 37-نادیا 38-البالو 8 39-در ارزوی پروانگی 40-فاطمه مترجم 41-جیدا 42-مامان رهام 43-گوهر شاد 44-گوهر شاد 45-samira 46-rohame maman 47-مادر شوهر rohame maman 48-دماوند 49-باران 50-ایدا 51-minoo 52-سمیه 53-کیان دخت نوشین 54-زهرا 55-زهرا 56-زهرا 57-زهرا 58-مامان هلیا 59-فرینا 60-فرینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم منم تو لیست این هفته بنویس زهرا جان ممنون اجرت با حضرت زهرا
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
امشب شبی هست که هیچ کس دست ان شالله دست خالی برنمیگرده. از امشب به بعد رزق ها به دست حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها هست برای عاشورا برای شام غریبان که شب اشک خواص هست بخواید از امشب مهمان حضرت زهرا هستید... اللهم بِحَق رضیع العطشان إکشف کربی ** این ذکر رو به حروف ابجد 1401 مرتبه امشب و فردا پس فردا میتونید بگید.. برای حاجت روایی و یادتون باشه این عدد را به عنوان رمز برای خودتان داشته باشید و در مواقع ضروری از آن استفاده کنید . روز هفتم روز گریه امام حسین علیه السلام در کربلا است روز گریه دسته جمعی در کربلا ، همان روزی است که امام صادق علیه السلام فرمودند : زنهایتان برای زنان ما گریه کنند و مردهایتان برای مردهای ما گریه کنند و دخترهایتان برای دخترهای ما و چه هایتان برای بچه های ما دعا کنند .. امشب و فردا به یاری اهل بیت امام حسین برید و یادتون باشه.. دست این باب ال جوائج خیلی بازه. گره های بزرگ باز میکنه با دستان کوچیکش...
منم 135 تا می فرستم
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
2706