2733
2739
عنوان

خمیرگیر همزن

1527 بازدید | 11 پست

سلام 

میخوام از خمیر گیر همزن برقیم استفاده کنم واسه ورز دادن خمیر.

دوتا میله ی فرفری داره برای این کار.

تا حالا استفاده نکردم میترسم چون خمیر سفته دستگاه خراب بشه چون خمیرا میپیچه دور میله 

چجوری استفاده کنم?

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

آرد رو با خمیر نونایی بریزم توش و روشنش کنم یا اینکه خمیر نونوایی رو بریزم آردش رو کم کم اضافه کنم یا آرد و خمیرو کم کم بریزم توش وقتی دستگاه روشنه?

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امتحان کردی?

اره این همزن دستی ها فایده نداره ولی اون همزنهای بزرگ کاسه دار میشه حالا میخوای امتحان کن شاید از شما شد

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
اره این همزن دستی ها فایده نداره ولی اون همزنهای بزرگ کاسه دار میشه حالا میخوای امتحان کن شاید از شم ...

مال من از همون کاسه داراس

2740
سلام گلم یسوال دادم ازتون شما باردارشدیدباقانون جذب? تو تاپیکتون دیدم 

بله عزیزم به لطف خدا باردار شدم

الان دخترم دوسال و نیمشه