2752
2734
عنوان

تجربه ای در مورد یخچال و فریزر ایرانی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 48 پست
بین امام رضا و علوی و دانشگاه موندم.نمیدونم کدام ثبت نام کنم  😐😥

امام رضا نمیدونم این سال ها چرا اینقدر شهریش بیشتر از بقیه مدارس شده😲پیش دبستانیش هم خیلی کار خاصی نمیکنه 

در مورد پایه اول هم از پیش میگیره هم گزینش میکنه اولویت بیشتر با پیش های خودش هست.که البته خیلی هاشون منصرف میشن😅

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر طبق سال های قبل باشه من خودم علوی دانشگاه امام رضا این اولویتم به ترتیب میشد بین این سه تا که گفتی

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

من خودم پسرم رو دولتی گذاشتم در کنارش اگر لازم باشه هزینه دبیران خوب میکنم....چون شما اول و اخر چه نمونه چه تیرهوشان چه غیرانتفاعی باید کلاس بزاری چون تمام دبیران همون حقوق مدرسه دولتی و حتی کمتر میگیرن پس دیگه مثل قبل  وقت گذاشتن زیاد در مدرسه برای بچه ها رو ندارن😥

2731