2752
2734
عنوان

تجربه ای در مورد یخچال و فریزر ایرانی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.همشون یکی هستن...امام رضا خوبه اما بسته به عقایدت داره.... اما خب میتونید امسال امام رصا ...

تست علوی قبول شد ولی ثبت نامش نکردم

امام رضا فردا گفتن مصاحبه با اولیا حالا چی باشه نمیدونم

هدایت هم متاسفانه پیش ثبت نامش تموم شده 

احسان چطوره اونم پیش ثبت نام کردم. 

از لحاظ مسیر علوی بهمون نزدیکتره

2731
تست علوی قبول شد ولی ثبت نامش نکردم امام رضا فردا گفتن مصاحبه با اولیا حالا چی باشه نمیدونم هدایت ...

همشون تقریبا یکین....فقط فرقشون در کادر مدیریت و معلماس و اخلاقشون...

چرا علوی ثبت نام نکردید؟

مهم اینه شانست خوب باشه و معلم خوش اخلاق به پسرت بیافته😉....

امام رضا کمی بچه ها خسته میشن مخصوصا تو پیش دبستانی چون برنامه ها با ذکر و صلوات شروع میشه😊

اما خب معلماش خوبن

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
همشون تقریبا یکین....فقط فرقشون در کادر مدیریت و معلماس و اخلاقشون... چرا علوی ثبت نام نکردید؟ مهم ...

نمیدونم اشتباه کردم 

والا علوی از نزدیک ک دیدم انگار همینطور بود بستگی به شانس داشت با چه معلمی بیفته یکی راضی بود یکی نه بخاطر همین یه کم مردد شدم

دلم میخاد جایی باشه ک اکثر معلماش خوب باشه اینقدر هزینه کنی خوب باشه

پسرم زیاد با قرآن و اینا انس نداره متاسفانه

علوم پزشکی چطوره؟

علوم پزشکی هم خوبه... اما هدایت علوی و امام رضا رو در اولویت های اول قرار بده

پارسال امام رضا حدود 12 بود شهریش امسال چند شده؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
علوم پزشکی هم خوبه... اما هدایت علوی و امام رضا رو در اولویت های اول قرار بده پارسال امام رضا حد ...

یعنی هدایت از علوی بهتره؟

چرا اینا اولویت باشه دلیل خاصی داره

شهریه امام رضا نپرسیدم ولی گفتن سی درصد افزایش داره علوی هم همینقدر بود 

نمیدونم اشتباه کردم  والا علوی از نزدیک ک دیدم انگار همینطور بود بستگی به شانس داشت با چه معلم ...

عزیزم تجربه من رو حتما انجام بده....هر جا انشالله پسرت رو ثبت نام کردی حتما با معلم و کادر دفتری ارتباط زیاد برقرار کن حتی نماینده اولیا کلاس بشید

یعنی هدایت از علوی بهتره؟ چرا اینا اولویت باشه دلیل خاصی داره شهریه امام رضا نپرسیدم ولی گفتن سی د ...

هدایت بله....

البته عزیرم میدونید هر سال فرق میکنه...مخصوصا الان که فشار اقتصادی زیاد شده ......و معلما دست و دل ندارن...

هدایت بله.... البته عزیرم میدونید هر سال فرق میکنه...مخصوصا الان که فشار اقتصادی زیاد شده ...... ...

اشتباه کردم هدایت ثبت نام نکردم 

حالا فردا میرم امام رضا اگه قبول نشده باشه همون علوی ثبت نام میکنم

اشتباه کردم هدایت ثبت نام نکردم  حالا فردا میرم امام رضا اگه قبول نشده باشه همون علوی ثبت ن ...

حتما قبول میشه....

اصلا نگران نباش... فقط حرف منو گوش بده...

حتما قبول میشه.... اصلا نگران نباش... فقط حرف منو گوش بده...

از لحاظ ارتباط برقرار کردن علوی بهتر از امام رضا تا الان بوده امام رضا خشکتر بنظرم میاد البته من هنوز از نزدیک ندیدمش. 

خدا کنه هر چی خیره پیش بیاد واقعا گیچ شدم