2737
2734
عنوان

ترک و زخم یا شقاق سینه در شیردهی

1293 بازدید | 17 پست

تروخدا به دادم برسید خانما هر کسی تجربه داره بگه چیکار کنم سینه ام زخم شده و ترک خورده دردش وحشتناکه نمیتونیم به بچه ام شیر بدم ۱۵ روزشه؛ خوب میشه آیا ؟ چند وقت اینجوریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم اینجوری شده بودم قشنگ ترک برده بود و خونی بود😖😖 پماد مخصوص شقاق سینه جنس خوب گرفتم تا زدم خوب شد بخدا یادم نیس انگار اسمش هیدرودرم بود اگه اشتباه نکنم 3سال پیش 40 تومن فکر کنم شد

ببین عزیزم روغن بنفشه زیتون

از جای مطمن مغازه های طب سنتی یا اسلامی بگیر

اول دو قطره بریز ملاج سرت .یکی دو قطره بزن ابروهات و دو قطره هم بریز تو نافت خیلی خیلی تاثیرش فوق العادس

من از ترسم تا سه ماه بعد از بارداری  استفاده کردم خدا رو شکر هیچ مشکلی برا سینم پیش نیومد.

ولی برعکس شیر دهی قبلیم از چهل روزگی سینم ترک برداشت و خون میچکید به حدی که بچم شیر خشکی شد تا یه مدت..

منم اینجوری شده بودم قشنگ ترک برده بود و خونی بود😖😖 پماد مخصوص شقاق سینه جنس خوب گرفتم تا زدم خوب ...

کاش اسمش رو دقیق میگفتی آخه منم چند تا خریدم تاثیر نزاشت

کاش اسمش رو دقیق میگفتی آخه منم چند تا خریدم تاثیر نزاشت

همون شاید هیدرودرم باشه برو بپرس

بعد من از اون پماده میزدم به سر سینه ام یه تیکه نایلون فریزر تمیز میذاشتم روش که پاک نشه پماده بعد سوتینمو میپوشیدم و تقریبا یه 3 یا 4 ساعتی با اون سینه ام که پماد زده بودم شیر نمیدادم به بچه ام بعدش خوب خوب میشد

2706