2733
2739
عنوان

دوسش دارم اما محکومم به طلاق…

6296 بازدید | 181 پست

فکر کنم دارم بدترین روزای عمرمو میگذرونم…

هیچ وقت فکر نمیکردم همچین روزاییو ببینم…

شوهرم میخواد طلاق بگیریم و دلایل خودشو داره (توو تاپیکای قبلم‌گفتم)

بش گفتم درستش میکنیم 

ادم که نکشتیم

میگه نه سه سال وقت بود فایده نداره

دوماهه رفته از خونه و خونه مادرشه

اونام شدن مشوق صد در صدیش برای طلاق

بمنم گفته جهیزیتو جمع کن برو ، من نرفتم گفتم عجله نکنم اما دیروز اومد داد و بیداد که چرا جمع نکردی 

ما داریم جدا میشین

گفتم هنوز اسمم توو شناسنامته 

ده دقیقه اینجا بود ده دفعه باباش بش زنگ زد اخه باهم اومده بودن توو ماشین منتظرش بودن

هی زنگ میزدن چرا نمیای

اخر سر گفت نمیزاره بیام

باباش گفت الان میام نشونش میدم

اومد بالا بمن گفت سه سال ریدی توو زندگیمون فحش کشم کرد و دست پسرشو گرفت رفت …

منم گفتم بخاطر زن خودت بود که نتونستی جمعش کنی حالا زورت بمن رسیده …

قلبم اتیشه اخه این عدالته شوهرو از زنش جدا کردن

نذاشت ده دقیقه بمونه مبادا احساستتی بشه پسرش

اخه این عدالته؟ من زنشم مگه چی خواستم ؟ مگه چه گناهی کردم ؟

خونوادم میگن طلاق بگیر التماسش نکن

بابام زنگ زده میگه چرا جلوشو کرفته بودی نمیزاشتی بره؟ 

چی بگم بگم دوسش دارم؟

هیشکی نمیفهمه توو دلم چی میگذره

بخاطر لجبازی شوهرم و خونوادش محکومم به جدایی که به دلم نیست

همه راه هارو بستن

مسخره خونوادم شدم چون میگن دوماهه شوهرت ولت کرده رفته ؟ تو نشستی منتظرش…

جوری دلم شکسته که به مرگ راضیم …

چی میشد منم معجزه خدارو میدیدم

من فقط حلال خودمو شوهرمو میخواستم مگه چیز زیادی بود … 😭

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

آخی عزیزم امیدوارم مشکلت حل بشه چیکار میکنن این خانواده ها یعنی پیش خودشون فکر میکنن دارن به بچه هاشون خوبی میکنن اما ظلمه

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این شوهر خاله زنک بچه ننو رو خدایی دوسم داری؟؟  ببخشیدا ولی  عوقم گرفت ازش... من بودم دقیقه که سهله ثانیه ای نمیموندم  یکم واسه غرورو شخصیتتون ارزش قائل بشین بابا

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
2740

من خیلی شبیه خانم هایی شبیه شمارو دیدم چون کارمه اما صادقانه بی فایده هست ..چون امثال شوهر شما عروسک خیمه شب بازی هستن ..حتی برگرده پیشتون فایده نداره..چون فرمانبردارن...اگر دنبال مرد بی دست و پایی که تلاش کن وگرنه آدم یک طرفه نمیتونه رابطه رو نجات بده ...گرچه ممکنه مشکل شما هم جدی باشه نمیدونم

چکار کردی مگه اینجوری میگن 

هیچ کس نمیتونه تو رو درک کنه. به شوهرت بگو من راضی به طلاق نیستم من دوست دارم و میدونم همه چی میتونه درست بشه  

این اخرین باره  بیا یک هفته بریم باهم یه مسافرت اخرین شانس بهم بدیم  بعد از اون هر چی که توافق کردیم 

یه دوری تو تاپیک هات زدم عزیزم خلاصه بگم  عاشق این آدم بودن مثل آب دادن به گلدون گل مصنوعیه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
این شوهر خاله زنک بچه ننو رو خدایی دوسم داری؟؟  ببخشیدا ولی  عوقم گرفت ازش... من بودم دقیق ...

مشکلمون توو زندگی باهم همین موضوع بود که گفتی

همه دعواهامون سر همین وابستگیش بود

اما خب قطعا هزارتا خوبیم داشت

که الان فقط خوبیاش جلو چشممه

و فکر به اینکه نه معتاد بود نه خسیس بود نه خیانت کار بود 

موضوع به این کوچیکی اخه باید باعث سه من زندگیم پاشیده شه…

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2706