2737
2739
عنوان

بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 80 پست
میدونستین آهنگ ماشین آشغالی اثر هنرمندانه بتهون موسیقدان و پیانویست هست؟؟؟ بهتون این آهنگ رو برای معشوقش ساخته ک اسم این قطعه for elizهست بعد مسولین شهرداری کسانی ک خیلی ادعا دارن با فرهنگن و کاراشون نظم داره این آهنگ رو گذاشتن واسه ماشین آشغالی من دیگه عرضی ندارم
بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
زﻥ ﺑﻪ ﺷﻮﻫﺮ : ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺍﺯ فرانسه ﺑﺮﺍﺕ ﭼﯽ ﺑﯿﺎﺭﻡ؟ ﺷﻮﻫﺮ : ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻮ ﺑﻮﺭ ﻭ ﻧﺎﺯ فرانسوی !! ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺍﺯ ﺳﻔﺮ ; ﺷﻮﻫﺮ ﺑﻪ ﺯﻥ : ﺳﻮﻏﺎﺗﯽ ﻣﻦ ﭼﯽ ﺷﺪ؟ ﺯﻥ : ﺑﺎﯾﺪ 9 ﻣﺎﻩ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯽ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﯿﺎﺭﻣﺶ . یعنی دندان شکن در حد تیم ملی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیدم این پسربچه کوچیکا به خاله مهدشون میگن : مهساجون ، پری جون ، اِلی جون و … اینا خیلی خرشانسن ! زمان ما اسم مربیمون خانوم عبدالمطلبی بود :|
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم
بچه که بودیم ننه مون میگفت بدو برو به وانتیه بگو وایسه بعد ما اصن همچین میرفتیم عین جت لی ! وسط راه دو سه تا ملق میزدیم و از رو دیوار میرفتیم که برسیم وانتیه نره ! الان کافیه به بچه ها بگی گوشی منو از اتاقم بیار لدفن ! درجا جِرت میدن
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم
2731
بچه های دهه ۹۰ هنوز به دنیا نیومده ۱۰۰ مدل عکس قدی و نیمرخ و بوم و گوشی موبایل و فیسبوک و ایمیل و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه دارن بعد من که به دنیا اومدم تا ۵سال بابا ننه م با هم دعوا داشتن که : “تقصیر تو بود” :|
خداییش دقت کردین چن وقته آمار دزدی از منازل به شدت کاهش یافته . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . چون توهر خونه ای دو سه نفر تو وایبر تا صبح بیدارن. حالا قراره دزدا تظاهرات کنن 😀
یادش بخیر یه معلم داشتیم تو کلاس میگفت شغل ما، شغل انبیاست منم اومدم خود شیرینی کنم گفتم انبیا که همشون چوپانی میکردن ! نه گذاشت ، نه برداشت گفت منم دارم همین کارو میکنم دیگه گوسفند :| “خدا حفظش کنه زیادی رک بود…”
سوپری محلمون ” پوست پسته ” میفروشه کیلویی ۱۰ هزار تومن ! بابام ازش پرسیده پوست پسته چه صیغه ایه دیگه ؟ میگه یکی اینکه قاطی پسته ها کنی بذاری جلو مهمون که زیاد نشون بده، دوم اینکه بذاری جلو در خونه قاطی آشغالا که مردم فکر کنن پسته خوردین
2738
کتلت چیست؟ ﻧﻮﻋﻲ ﻛﺒﺎﺏ ﻛﻮﺑﻴﺪﺳﺖ ﻓﻘﻂ ﺧﺴﺘﺲ….ﺧﺴﺘﻪ ! ﻣﻴﻔﻬﻤﻲ ؟ ﺩﺍغونه …
و این سریالها بچه شون کار بد که میکنه میگن برو تو اتاقت بیرون هم نیا ما بچه بودیم اتاق نداشتیم بخاطر همین میگرفتن مثل خر کتکمون میزدن :|
تو این فیلم خارجیا وقتی می خوان بچه رو شاد کنن .............دست می کنن پشت گوشش یه بیسکوییت میارن میدن بهش کلی خوشحال میشه، اونوقت عموی ما می خواست مارو شاد کنه پلکاشو بر می گردوند ما مثل سگ میترسیدیم!
طرف به دوست دخترش زنگ میزنه میگه کجایی؟ . . . . . . . . دختره میگه با بابام با ماشین bmwاش میریم از بانک پول بگیریم واسم ماشین بخره! تو کجایی عزیزم؟ کاری داشتی عزیزم؟ پسره :تو همین اتوبوسی که هستی پشت سرت نگاه کن میخواستم بگم پول بلیتت رو خودت میدی یا من حساب کنم؟ :))
مورد داشتیم طرف تو وصیت نامش نوشته درایو D کامپیوتر رو ندیده فورمت کنید !
اِهِن چیست !؟ چراغ قرمزی در جلو دستشویى ، برای جلوگیرى ورود افراد متفرقه میگردد !
2706