2737
2734
عنوان

بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 80 پست
قیافه یارو یه جوریه که مگسم روش نمیشینه اونوقت اسم بلوتوثش رو گذاشته : “دزد دلها”!!!
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مورد داشتیم پسره تو صف نونوایی به دختره گفته چند نفرجلوتراز شما هستن؟ دختره برگشته گفته والا دوتا خواهر بزرگتردارم که جلوم هسن ولی اشکال نداره اگه میخای بیا منو بگیر.!
بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
دقت کردین همه ماشین شون به اسم باباشونه جریمه که میشن پیامک میره واسه باباشون حالا من خدا رو شکر ماشینم به اسم خودمه!!بدبختی موبایلم بابام به اسم منه جریمه که میشم پیامک میره واسه بابام!!!
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم
2731
یکی از انتخاب های سخت زندگی بعد از امتحان نمیدونی جزوه رو شوتش کنی بیرون یا نگهش داری برای ترم بعد
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﯾﻪ ﮐﻮﭼﻪ ﻣﯿﺮﻓﺘﻢ ﯾﻬﻮ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭼﺎﻗﻮ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﭘﺸﺖ ﮐﻤﺮﻡ ﮔﻔﺖ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺘﻮ ﺑﺪﻩ ﻣﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ: 093585… ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍ ﮔﺮﯾﺶ ﮔﺮﻓﺖ ﺳﺮﺷﻮ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺭﻓﺖ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ O.o
یک روز یه مردی خسته شده بود از کاره زیاد.عصبی میشه میگه خدایا چرا زنها بخوابن .ما مثه خر کارکنیم بیا خوبی کن در حق ما من بشم زن زنم بشه مرد.میگذره یه روز مرده از خواب بیدار میشه میبینه زن شده زنشم مرد شده به زنه میگه برو سرکار کارهایخونه بامن .مرد بچه میبرده مدرسه.ظرف میشسته، غذا میپخته، لباس اتو میکرده، دسشویی حمام میشسته ......خلاصه کارخیلی انجام میداده .میگه خدایا غلط کردم میخوام همون مرد باشم زن بودن سختره.شب میخوابه صبح بیدار میشه میبینه هنوز زنه میگه خدایا من ک گفتم غلط کردم چرا هنوز زن هستم.یه فرشته میاد پیشش,میگه باید 9ماه صبر کنی حامله ای خخخخخخخخخخخخخخ
خانوما اگه شک داشتید که شوهرتون بهتون خیانت میکنه و به کسی بدبین بودید شوهرتون رو ببرید نزدیک خونه ی طرف ببینید وای فایش کانکت میشه یا نه!
2740
واسه کسی بمیر که واست تب . . . . . . . . . . . . . . . . لت بخره. ها چیه ؟؟؟؟ خوب تب کنه که چی بشه ؟؟؟؟ واست آب و نون میشه؟؟؟ تو قرن اتم هستیم ، یه کم واقع بین باش.... والااا
هر کی بوده آشنا بوده چیست ؟ دیالوگ ایرانیان در مواجهه با خانه دزد زده !
تو خارج : عزیزم ؟ baby ؟ میتونم چندلحظه بیام تو اتاقت ؟ تو ایران : بعد از اینکه یه لگد به در میزنن میگن : کره خر چه غلطی می کردی درو بسته بودی ؟؟
دوست عزیز اگر روزی دیدی دشمن داری بدان یک جا یک کرمی ریخته ای الزاما دلیل بر موفقیت شما نیست !
ﺍﻭﻭﻭﻣﻤﻤﻤﻤﻤﻤﻤﻢ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻣﻤﻤﻢ ﻃﻄﺎﺍﺍ ﺍﻭﻭﻭﻣﻤﻤﻤﻤﻤﻤﻤﻤﻤﻢﻡ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻣﻂﻃﻂ ﺩﯾﺎﻟﻮﮒ ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭ ﺍﻧﯿﺲ ﺩﺭ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺳﺘﺎﯾﺶ!
گهگاهی هم از اینترنت کارتی استفاده کنید تا قدر ADSL رو که بهتون دادیم بدونید. ”شرکت مخابرات ایران”
ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺯﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﺻﻼﺡ ﻭﺍﺭﺍﯾﺶ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩﯾﻦ !؟ ﻧﺼﻒ ﺷﮑﻠﮑﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻭﺍﺣﺩ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ :))
2706