2733
2734
عنوان

بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 80 پست
اوایل نمی دونستم چجوری باید ژ رو تایپ کنم هرجا ژ لازم میشدم میرفتم توی گوگل سرچ میکردم پزمان بازغی بعد از توی نتایج یه ژ کپی پیست می کردم !
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم
ما بچه که بودیم مامانمون یه دمپایی داشت که اگه تو دعوا پرت میکرد طرفت و جاخالی نمیدادی مرگ مغزی میشدی ! حالا ماماناى امروزى میخوان تنبیه کنن میگن : آیپد جدید که اومد دیگه برات نمیخریم پسر بی تربیت ، باید با همون آیپد قبلیت بسازى …
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عالی بود
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن