2737
2734
عنوان

به نظر شما بهترین دبستان تو تهران کجاست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185533 بازدید | 186 پست
من پسرم توی دبستان پیشاهنگ درس می خوانه و از این مدرسه بسیار راضی ام چند وقت پیش هم یک لینک از فعالیت هاشون توی Viber فرستادند . بنظرم اگه شما هم ببینید شاید توی انتخاب مدرسه کمکتون کنه http://www.aparat.com/v/nvXNg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برای دبستان دخترانه چی پیشنها می دهید
برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترک ساحل را داشت این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر ! سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند.... که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت ..... به رقص درآیی..... قصه عشق ، انسان بودن ماست....
2728
سلام دوستان این داستان فوق برنامه ها که آموزش پرورش گفته زبان از فوق برنامه کنسل میشه رو جوابیش رو از سمت یکی از مدارس خوندم که مشکل خاصی در آموزش زبان درست نمیکنه! شماهم شنیده بودید.
دل وقتی مهربونه شادی میاد می‌مونه خوشبختی از رو دیوار سر می‌کشه تو خونه
2740
دبستان دخترونه مهرادخت توی فرشته خیلی عالیه. اموزش های کاملی دارن. ریاضیات پیشرفته توسط اساتید ریاضی علاوه بر ریاضی که معلم تدریس میکنه. روزی دوساعت زبان انگلیسی زیر نظر دانشگاه کمبریج دارن. زبان فرانسه زیر نظر سفارت فرانسه دارن. اموزش شنا ژیمناستیک و...کلاس های کامپیوتر ، هنر ، خوشنویسی و... تلفن 22238201
از نظر من دبستان پیشاهنگ مدرسه خیلی خوبیه و از همه نظر عالیه ولی هیچ وقت نمیشه مدرسه ای رو به عنوان بهترین انتخاب کرد چون ملاک هر والدین برای انتخاب مدرسه متفاوته. من لینک کانال مدرسه پیشاهنگ رو میزارم چون مطالب آموزشی خوب و بعضی از فعالیت های مدرسه رو نشان میده شاید برای شما عزیزان مفید باشه Telegram.me/pishahangschool Website: Pishahang.net
سلام خانوم های گل من مدرسه ی ایران من تو منطقه ی دو رو بهتون پیشنهاد میدم و این پبشنهادم بر اساس تجربه ی شخصیم هستش از لحاظ آموزش کادر قوی داره و هر سال که میگذره کادر قوی تر میشه فضای آموزشیش هم مناسب و بزرگه و بچه ها توش راحت هستن من همیشه دلم میخواست دخترم جایی بره که نه زیاد لوسش کنن و نه زیادی سخت گیر باشن به پیشنهاد یکی از همکرشون در طول سال تحصیلی دخترم رو بردم اونجا و از برخورد مدیر و موسس خیلی خوشم اومد و رفتارشون در طول سال با دخترم خیلی خوب بود و به نظرم ایران من خیلی مدرسه ی خوبیه واسه اولیایی که میخوان بچش.ن از همه لحاظ کامل و چند بعدی بار بیاد.
2706