2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیرین جان اگر رشد فرمانیه که مدیرش اقای میر محمد صادقی هست رو میگی خیلی خوبه از دستش نده
روزبه....نیکان....پارسا.....مفید....صلحا.....علوی.....همشون اسلامین و چادر اجباری ولی بقیه نه و چون خودم پسرم اونجا میره مطمینم که محاله الان بشه ثبت نام کرد ولی مانتو روسری درست رو هم قبول میکنن در کل من خیلی راضیم خیلییییییییییییییی از روزبه
سلام.....الهی چرا گریه....بچه و سلامتیش مهمه که الحمدالله شما داریش مدرسه مگه چقدر تو سرنوشتشون مهمه الهی امید وارم هر جایی که خودتون مایلید بتونید ثبت نام کنید....الان مطمینم نمیشه ولی ار اذر و دی اقدام کنید برای سال بعد....بخصوص رهیار که خیلی من تعریف شنیدم.....مدرسه خوب بزرگترین حسنش یکی از لحاظ خانواده ها و سطحشونه و یکی هم جنبه تربیت و کارای فرهنگی و خلاقیت وگرنه درس خوندن فقط به خود بچه بستگی داره
مدرسه سروش هم خوب هست من یادم رفت بگم....ولی رشد بهتره مطمینم اونجا رو از دست نده
2738
سلام بچه ها.ببخشید می شه دبستان دخترانه خیلی خوب هم به من معرفی کنید.ما نارمک می شینم. خدا رو شکر دخترم تیزهوشه. الان دو ساله دنبال مدرسه هستم خیلییییییی گشتم ولی اکثرا مدارس غیر انتفاعی که نجومی پول می گیرند رو بهم معرفی می کنند که مسیرشون هم دوره.خودم مشکلی ندارم ولی همسرم راضی نمی شه.خواهش می کنم کمکم کنید. محل کارم هم منطقه 12 هست اگه اونجا هم باشه خوبه.
2706