2737
2739
عنوان

به نظر شما بهترین دبستان تو تهران کجاست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185533 بازدید | 186 پست
سلام دوستان .اولا در راه انتخاب مدرسه خوب برای دسته گلاتون موفق باشید....

مساله بعدی ذکر نکته ای بود که خواستم از اشتباه بیرون بیایید.....این سایتی که به نام web thinkerفکرکنم در صفحه اول معرفی کردین (یا همون اندیشکده اینترنتی)همه مدارس را معرفی نکرده بلکه فقط مشتریان خودش را یعنی مدارسی که سفارش سایت اینترنتی برای مدرسشون دادن معرفی کرده که نمونه کاراهای این شرکت هستن برای همین به نام مشتریان مخاطب قرارشون داده...وگرنه تعداد مدارس خیلی خیلی بیشتر این چیزی هست که اینجا می بینین
بله بله آتسا جون . این مدارسی که اسمشون تو اون سایت هست فقط مدارسی هستند که طراحی وبشون با این شرکت بوده. البته خداییش سایت اکثر مدارس خوب هم ساخت همین شرکته. مثلا خرد و مهدوی و شایستگان و شوکا و صالحین و.... همشون سایتشونو همین شرکت طراحی کرده.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیانا جون چیزایی که شنیدم از این مدرسه خیلی ضد و نقیض بود. یه عده خییییییییلییییییی تعریف میکنن و یه عده برعکس میگن خوب نیست. نظرات راجع به این مدرسه عجیب و غریبه. شما اگه چیزی دستگیرت شد به منم خبر بده.
2731
کیانا جون مدرسه اش تازه امسال مهر که بیاد سال دوم کاریش می شه ...یک مدرسه جدید التاسیس تازه می خواهد تجاربی کسب کنه حالا خوب یا بد که مدارس قدیمی قبلا ازش گذشتن یعنی تازه اول راهه...تازه می خواد خوب و بد را بفهمه و دیگه بدها رو تکرار نکنه ...البته ظاهرش خوبه که طیبعتا باید برای جذب شاگرد تو منطقه این کارارو بکنه...که جبران تازه وارد بودنش را بکنه...اگه همون منطقه مد نظرته یک هفته دیگه صبر کن تا پیک برتر چاپ بشه چون اولین تیراژ سال 90 پیک هست اکثر قریب به اتفاق مدارس منطقه توش تبلیغ کردن ...بعد اقدام کن
ایلا جونم راست می گی ولی متاسفانه این شرکت این قدر تجاری عمل کرده که ظاهر سایت برای همه مدارس تقریبا یه شکله وفقط تصاویرش فرق داره...این مدارس هم که همشون با هم رقابت دارن کافیه بفهمن فلان مدرسه سایت اینترنتی این شکلی داره همه می خوان داشته باشن تا مثلا از مدرسه xعقب نباشن ....
برای اطلاع از آدرس مدارس باید رفت به پرتال آموزش و پروش ...من خودم می رم تو این آدرس www.tehranedu4.irالبته عددش برای مناطق مختلف عوض می شه ...بعد قسمت دولت الکترونیک بعد جستجوی مدارس...به همین راحتی همه آدرس های مدارس شهر تهران توش پیدا می شه ...امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم
2740
سلام دوستان. من رفتم همیشه بهارو دیدم. راستش اصلا خوشم نیومد. مخصوصا از غذاخوری و آشپز خونش. فقط حیاط خوبی داشت که اونم خیلی آپشن حساب نمیشه که آدم چشمشو رو مسائل دیگه ببنده. سیستم اموزش زبانشون با موسسه ی میلاد بود که مال عهد بوقه. این از این. یه معلم فکستنی کامپیوتر (ببخشید اینجوری میگم ولی واقعا فکستنی بود!!) واسه کل مدرسه!!!! که یه بیست دقیقه ای حرف زد که قول میدم خودشم نفهمید چی میگه!!! یه زمین اسکیت تو حیاط درست کرده بودن و سرویسهای بهداشتی همه بیرون ساختمون بود و توی ساختمون دستشویی نداشت. آبخوریاش عین اون موقعهایی که خودمون میرفتیم مدرسه بود!! صندلیاش نیمکتی بود. عجیبه من الان چند ساله که دیگه تو مدارس نیمکت نمیبینم دیگه همه جا میز و صندلی یک نفره است ولی اینجا نیمکت داشت!!! کلا متریال صفر!!!!! مدیرشم که زیاد به دل نمیشینه . بیشتر شبیه کاسبا بود تا فرهنگیها!!!! اگه باور ندارید میتونید برید خودتون از نزدیک ببینید. اینا یه مهد کودک هم به همین نام تو میدون هروی دارن مزه ی پول زیادی زیر دندنشون اومده!! تو رو خدا اشتباه منو نکنید با طناب اینا نرید تو چاه. همون دولتی بذارید بهتر از این مدارس در پیتیه که مثل قارچ رشد کرده. شهریه اش هم 3/500 برای 9 ماه تحصیلی با ناهار.

در مورد نمونه تهران هم تا الان فقط تا این حد میدونم که مهدش خیلی شلوغ پلوغ و بی نظم بود. من واسه دخترم رفته بودم اونجا. همون جلوی ما یه بچه هه نمیدونم شیر فاسد بهش داده بودن چی بود که اومد تو دفتر و اینقدر بالا آورد که حال نیلا هم بد شد. یکی نگفت خرت به چند من؟؟!!!! ما هم تا این صحنه رو دیدیم پا شدیم از اونجا اومدیم بیرون. البته این چیزی که گفتم در مورد مهدکودکش بود. واسه مدرسه اش هنوز نرفتم. ولی احتمالا همون سیستم باید باشه چون مدیرش همون خانم ستوده است.
emin جان من که این چند ساله که دنبال مدرسه بودم و تقریبا همه ی مدارس خوب تهران رو زیر پا گذاشتم تابحال حتی یک نفر رو ندیدم که از مجتمع سعادت آباد راضی باشه یا حتی از یه چیزی تو اون مدرسه تعریف بکنه. مثلا بگه فلام چیزش مثلا حیاطش !!! خوب بود لااقل!!!!!!
از من زخم خورده ی دو تا پیرهن بیشتر پاره کرده میشنوی یا بچتو نذار غیر انتفاعی یا اگه میذاری بگرد یه جای خوب پیدا کن بذار که آخر سال به خودت نیای ببینی ای دل غافل 4/5 میلیونم خرج کردی و هیچی به هیچی. تازه اگه هیچی به هیچی هم باشه خوبه معمولا ضرر و پسرفت هم داره واسه بچه ها . نمونش بچه ی خود من.
emin جان تا جایی که من شنیدم و میدونم زبانش در حد خارق العاده ای نیست. من منظور شما رو در مورد اینکه فرزندتون تابحال مدرسه ی ایرانی نرفته متوجه نشدم. ولی میدونم موسسه ی کودکان دنیا یه مدرسه هم داره (البته به صورت چراغ خاموش) که سیستم آموزشیشون خیلی به سیستم اروپا شبیهه. و زبان هم براشون خیلی مهمه. اگه خواستی بگو شمارشو برات بذارم شاید ببینن موردت خاصه قبول کنن ثبت نام کنن. (این مدرسه ای که میگم تا حدی اروپاییه که در پایه ی دبستان دختر و پسر مختلط هستند. و البته زیر نظر یونیسفه)
کیانای عزیزم بله من دخترم رو گستره ثبت نام کردم واسه کلاس اول و متاسفانه کلاه گشادی سرم رفت. به حدی که بچه ی من در طول یکسال گذشته پیشرفتی نداشت که هیچی پسرفت هم داشت. ببین اگه از مغز آدم بزرگم یک سال کار نکشی میگنده دیگه!!!!!!!! چه برسه به بچه .حالا این اتفاق واسه دختر من افتاد در طی سال بعد از ساعت 12 بچه ها همینطور ویلون و سیلون تو حیاط و راهروها بودند و علیرغم وعده و وعیدهایی که بهمون داده شده بود هیچ برنامه ی خاصی واسه بچه ها در نظر نگرفته بودند. نه یک زبان درست و حسابی نه یک کامپیوتر درست و حسابی راستش از اول سال تا آخر سال فقط 3 جلسه کامپیوتر داشتند!!!! فکر کن آدم چقدر دلش میسوزه. وسط سال هم که دیگه کاری نمیتونستیم بکنیم جایی بچمونو ثبت نام نمیکرد. این شد که فقط کشمکش داشتیم و اعصاب خردی....

من نمیخواستم اسم مدرسه ی بچمو اینجا ببرم ولی متاسفانه به دلیل برخورد بد و پررویی بیش از حد مسئولین میگم که چه گندیه اون مدرسه. شما فکر کن قول داده بودن چه چیزایی داشته باشن: نجوم (رنگشم ندیدیم!!!) / رباتیک (با شرکت سیگما دریغ از حتی یک جلسه) / ریاضی با استاد نعیمی(دریغ از حتی یک جلسه) / شنا (فقط 4 یا 5 جلسه اوایل سال)/ ژیمناستیک یا باله(به انتخاب خودمون!! فقط سه چهار جلسه ژیمناستیک که بعدشم با معلمه حرفشون شد بیرونش کردن) / گلکاری و باغبانی (این موردش خیلی برام مهم بود هیچ جلسه) / خلاقیت (!!!! نداشتن که هیچی هرچی خلاقیت بود هم از بچه ها گرفتند!!!!!) / آشپزی (در حد سالاد و غذاهای سرد و نون و کیک و... که این موردم برام خیلی مهم بود یک جلسه برگزار شد که پول موادشو ازمون گرفتن!!!) / کامپیوتر (که فقط سه جلسه برگزار شد) / موسیقی (که دو جلسه برگزار شد)/ بدمینتون (فقط یک جلسه!!!!) / نقاشی (فقط سه بار معلم نقاشی عوض کردن که هر بار معلم جدید میومد یه لیست بلند بالا میداد که از 100 تومان کمتر نمیشد!!!!! و اخرشم نفهمیدیم وسایل قبلی بچمون چی میشه!!!!) از زبانش که دیگه نگو. البته معلمشون خیلی مهربون بود و من دوستش داشتم ولی اصلا معلوم نشد که وابسته به کدوم موسسه هستند و چه روشی رو دارن دنبال میکنن!!! فقط ماهی یکبار نامه میدادن بابت کتاب زبان 1500 تومان بدید بچه بیاره مدرسه/ شهرک الفبا (دو سه جلسه اول سال تشکیل شد که بچه ها هم عاشقش بودن. یه اتاقو به شکل یه حیاط خوشگل درست کرده بودن با حوض وسطش و اینا که میومدن واسه بچه ها نمایش بازی میکردن و حروف رو یاد میدادن ولی از آموزش و پرورش اومدن گفتن چرا نماز خونه ندارید شهرک الفبا رو جمع کردن و اتاقشو کردن نمازخونه!!!!! اینم از یه چیزی که خوب بود و بچه ها دوستش داشتند که اینطوری شد) و....

خلاصه که افتضاح. حالا اگه قبول میکردن که کوتاهی کردن و یه عذرخواهی میکردن و فرصت واسه جبران میخواستن آدم یه ذره دلش خنک میشد ولی اینا پررو پررو زل میزنن تو چشم آدم و میگن ما به همه ی تعهداتمون عمل کردیم!!!!!!!!! اااااااا؟؟؟؟ دروغ که حناق نیست بپره راه گلو رو بگیره خفه کنه!!! آدم از این حرصش میگیره که در طول سال هر وقت سرزده میرفتی مدرسه بچه ها یا تو حیاط داشتن رو سر و کول هم میپریدن یا ناشمشون سر کلاسشون نشسته بود چرت!!! میزد و بچه ها هم تو سر و کله ی هم میزدن !!!! یا یه بچه ای رو از کلاسای بالاتر چهرم یا پنجم میفرستادن سر کلاسشون به اینا دیکته بگه!!! که چقدرم دختر من بدش میومد از این کارشون همش میگفت من از چهارمیا و پنجمیا بدم میاد فکر میکنن رئیس مدرسه ان!!!!!!!!

تازه یه کار بدترشونم اینه که هر روز میان مغز بچه ها رو شستشو میدن که برید به مامان باباهاتون بگید میخواید سال دیگه هم همین مدرسه بمونید و دوست ندارید از این مدرسه برید . اگه بمونید سال دیگه میبریمتون فلان جا و فلان کارو براتون میکنیم و معلم کلاس دومتون مهربونترین معلم دنیاست که اصلا مشق بهتون نمیده!!! فکر کنید با این وعده وعید های دروغ کلی بچه ها رو با خانواده ها در انداختن. بچه ی من که میگه من مدرسه ی دیگه ای نمیرم میخوام همینجا بمونم خوبه. خوب بـــــــــــــــــــــــــله!!! کدوم بچه ای از تنبلی و بی برنامگی و فقط بازی کردن و ول بودن تو حیاط بدش میاد؟؟؟؟ اینقدر بهشون خوش گذشت امسال که نگو و نپرس فقط ما رو تا مرز سکته بردن!!!

شما خودتو بذار جای من چه حالی میشدی وقتی میرفتی میدیدی وقت ارزشمند بچت که میشه ازش بهترین استفاده ها رو کرد داره اینجوری به بطالت میگذره؟؟؟ باور کن ناراحتی قلبی گرفتم دیگه از دستشون !!!

بازم بگم یا تا همینجا هم به اندازه ی کافی دپرس شدی؟؟؟!!!!!!

اگه خواستی بگو تا فردا صبح حرف دارم واسه گفتن از بس که دلم خونه از این کلاهبردار

خلاصه جان کلام اینکه : *******دروغگو تر و شیاد تر و وقیح تر و پر روتر از خانم فرجامی موسس و سرمایه گذار دبستان گستره به عمرم ندیدم. نه اینکه اینو فقط اینجا بگما من بالاخره روز آخر این حرفو بهش میزنم و بچمو از اونجا در میارم. تازه کلی هم تهدیدمون کرده که شما ریشتون پیش ما گرو است و ما هم پرونده ی بچتونو نمیدیم و... فکر کن آش نخورده و دهن سوخته!!!!*********
2706