2733
2739
عنوان

من بازم میتونم💪🏻💙

120 بازدید | 15 پست

هفته قبل ۶۰ کیلو شدم و ناشکری کردم افتادم رو استپ وزنی واقعا ناراحت بودم خدام بام قهر کرد و مریض شدم زود زود به کمک مامانم و دمنوشا و تقویتاش خوب شدم ولی به خاطر این که مجبور بودم قرص و شربت بخورم نمیتونستم غذامو کمتر کنم مامانمم گفت این هفته قید رژیمو بزن ولی بازم شباش گزارش میدادم تا این ک صبح رفتم رو ترازو و توقعم نداشتم لاغر کرده باشم ۶۲ کیلو بودم! باورم نمیشد ولی خب غیر ممکنم نبود چون تو این مدت خیلیی خوراک کردم هدفم واسه شب یلدا ۶۰ کیلو شدنه من بازم میتونم چون میخوام! 

@الناز_خانوم    

@فنچa74‍ 

@خزان_نارنجی‍ 

💛سرگروه زرد💛(سرگروه وزن ها) 🟡وزن شروع:۶۴🟡وزن فعلی: ۶۰.۱🟡هدف:۵۵🟡من میتونم😎💪🏻 🍏لینک تاپیک ورزشی🍏

بله که میتونی عزیزم.

تو ارادت ثابت شده اس ✌✌✌💪

یه جورایی هم کاذبه ها یعنی اگه هفته ی بعدو حسابی رعایت کنی امکان داره اون ۲ کیلو بپره😉😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی عزیزم میتونی اول سلامتیت مهمه بعدشم که به امید خدا میرسی به وزنت 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2728
@فنچa74     @خزان_نارنجی    

دقیقاااا عزیزززم تو میتونی💃💃🏋️

مانکن کمرباریک خودمی 😍🥰

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        
عالی عزیزم میتونی اول سلامتیت مهمه بعدشم که به امید خدا میرسی به وزنت 

مرسی قربونت برم حالت بهتر شد تونستی کم کم فراموشش کنی؟؟؟ نزار فکرش بهت غلبه کنه ها

💛سرگروه زرد💛(سرگروه وزن ها) 🟡وزن شروع:۶۴🟡وزن فعلی: ۶۰.۱🟡هدف:۵۵🟡من میتونم😎💪🏻 🍏لینک تاپیک ورزشی🍏
دقیقاااا عزیزززم تو میتونی💃💃🏋️ مانکن کمرباریک خودمی 😍🥰

نفسمییی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😜😜😜😜 رفیق پایه خودمی

مرسی قربونت برم حالت بهتر شد تونستی کم کم فراموشش کنی؟؟؟ نزار فکرش بهت غلبه کنه ها

اره فهمیدم دختره الکی گفته و میخاسه منو اذیت کنه خیلی حالم بد بود تا چن روز دیگه امروز سالگردمون بود رفتیم جشن گرفت و کادو گرفتو اینا یکم اروم شدیم خیلی حرف زد و قسم خورد 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2740
اره فهمیدم دختره الکی گفته و میخاسه منو اذیت کنه خیلی حالم بد بود تا چن روز دیگه امروز سالگردمون بود ...

خب خداروشکر🥰

عاشقیااااا🤪🤪

راستی تو چند کیلو کم کردی؟؟؟؟

خب خداروشکر🥰 عاشقیااااا🤪🤪 راستی تو چند کیلو کم کردی؟؟؟؟

اره و عاشقی بدترین چیزه تو دنیا 

من بعد پریودم بود نتوسم وزن کنم

نفسمییی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😜😜😜😜 رفیق پایه خودمی

قربونت 🥰😍🌹

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        

یه مسئولیتی بهت بدم میتونی قبول کنی ساراجونی؟

تو تاپیک جدید میخوام دوشنبه ها مثلا همه وزنشونو به تو اعلام کنن توام زحمت بکشی دوشنبه ها عصر مثلا اسم همه ی بچه هارو لیست کنی به ترتیب کاهش.جدول مانند.

رکورد داره هرهفته معلوم شه.

میتونی؟

یه مسئولیتی بهت بدم میتونی قبول کنی ساراجونی؟ تو تاپیک جدید میخوام دوشنبه ها مثلا همه وزنشونو به تو ...

باشه عزیزم پس فقط بهشون بگو تگم کنن که کسی از قلم نیفته❤😜

یه مسئولیتی بهت بدم میتونی قبول کنی ساراجونی؟ تو تاپیک جدید میخوام دوشنبه ها مثلا همه وزنشونو به تو ...

راستی پروفایلام اوکی شدا دوستم بلده فقط پروفایل اصلی و لطفا اپلود کن واسم و بگو چه رنگیش بکنم

2706