2737
2734
عنوان

تشخیص جنسیت بچه از رو ناف بچه اول 😉

11182 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها

چند تا تاییپیک دیدم ک ادعا کرده. زوشی رو بلد  و درسته

البته صرفا سرگرمی

لطفا اونا ک میدونن چجوری روشش بیاد.

جالب بود برام 

عکس ناف بچه ام. فرستادم

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😦 از رو ناف بچه اول چجوري ميفهميد؟

برا منم واقعا سوال بود 😅 کاش. تایپیک منو میدید اون خانمه

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
2731
بعدی دختره

شما از رو چه تشخیص میدین😍😄

اون خانمه  توضیح نداده بودن تو تایپیک هاشون.

ولی چندجا خوندم هلال.  ن روب بالا باشه پسر

اونام ادعا کردن اون درسته 😕

من میگم بعدی دختره، ناف پسرم دقیقا همین شکلیه ، بچه دومم دختر شد😄

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2738
نه هلال اگه از سمت پایین رو به بالا باشه دختره و برعکسش پسر تضمینه الکی نگفتم حالا دوس داری دومی دخت ...

فرقی نداره برام کلا گفتم

برا سرگرمی

الان اون خانمه این روششون نبود

چون چند تا از تایپیک هاش ترکیده

توضیح هم نداده بودن  همه درست گفته

من میگم بعدی دختره، ناف پسرم دقیقا همین شکلیه ، بچه دومم دختر شد😄

😍😍😍😍😍

نه هلال اگه از سمت پایین رو به بالا باشه دختره و برعکسش پسر تضمینه الکی نگفتم حالا دوس داری دومی دخت ...

حالا اون خانمه دقیقا

برعکس شما میگفتن همه تایپیک هاش  خوندم

از روی فرو رفتگی یا گودی و چیزا دیگه میگفتن

البته هرچی فقط خدا بخواد

برا سرگرمیه

2706