2737
2734

هوم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیعیی 

توروخدا برا امضام دعا کنید

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

هر روز هر روز یکی ناراحت میشه از آدم همه زود بهشون برمیخوره همه میخوان همدیگرو بخورن همه میخوان بگن ما قلدر تریم

کاش تو زمان دیگه ای زندگی میکردم

بترس از آن که در دنیا ندارد جز خدا یاری که نابودت کند آهش اگر قلبش به درد آری
هر روز هر روز یکی ناراحت میشه از آدم همه زود بهشون برمیخوره همه میخوان همدیگرو بخورن همه میخوان بگن ...

انسان از آن چیزی که بسیار دوست می دارد خود را جدا می سازد.

در اوج خواستن نمی خواهد...در اوج تمنا نمی خواهد.

دوست می دارد اما در عین حال می خواهد که متنفر باشد.

امیدوار است اما امیدواراست امیدوار نباشد.

همواره بیاد می آورد اما می خواهد که فراموش کند....

2740
انشالله که حل شه 

مرسی عزیزم 😘😘😘

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم