2737
2734

سلام دوستان 

بچه ها من دارم انتخاب رشته میکنم واسه ترم بهمن خیلی هم وقت ندارم یعنی فقط تا فردا پس حتما نظرتون رو بهم بگید حتی اگه نمی‌دونید بگید نمی‌دونم 

حالا شما اگه بودید بین رشته زیست فناوری«همون بیوتکنولوژی» و رشته روانشناسی کدوم شو انتخاب میکنید 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

من بودم بیوتکنولوژی بعد هم مهاجرت

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بیوتکنولوژی عشق ازلی و ابدی منه😍😍😍

اگه میخوای مهاجرت این خیلی رشته ی خوبیه

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا؟  دلیل تون چیه برا انتخابش؟

مهاجرت کنم بعدش

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
بیوتکنولوژی عشق ازلی و ابدی منه😍😍😍 اگه میخوای مهاجرت این خیلی رشته ی خوبیه

😍😍😍 رشته خودتون چیه 

من قصد مهاجرت ندارم 🤕

😍😍😍 رشته خودتون چیه  من قصد مهاجرت ندارم 🤕

رشته م  بیوتکنولوژی😁

ولی اگه قصدشو نداری بازم رشته ی خوبیه تو ایران جاهای پیشرفت زیاد داره الان شرکتای داروهای نوترکیب و تحقیقاتی تو ایران زیاد شده به نیرو کار احتیاج دارن

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2740
یعنی این رشته فقط برای مهاجرت به درد میخوره؟

تو ایران هم میشه کار کرد ولی سخته

رشته م  بیوتکنولوژی😁 ولی اگه قصدشو نداری بازم رشته ی خوبیه تو ایران جاهای پیشرفت زیاد داره ال ...

عزیزممممم😍😍😍

خدارو شکر که پیدات کردم 😍😂

راضی شما ؟ کار براش هست ؟ تویه بیمارستان هم شنیدم کار هست 

میشه یه کم برام توضیح بدی 

تو چه مقطعی هستی 😍

رشته روانشناسی البته لیسانس فایده نداره باید تا دکترا ادامه بدید و مهارت کسب کنید من از رشته بیوتکنولوژی اطلاعی ندارم هر کدوم از رشته ها که بیشتر به علایق و روحیاتتون میخوره رو انتخاب کنید

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
یعنی بازار کارش کمه؟

کلااااا الان همه رشته ها سخته کار پیدا کردن

مهم اراده و تلاش شما و علاقه

رشته روانشناسی البته لیسانس فایده نداره باید تا دکترا ادامه بدید و مهارت کسب کنید من از رشته بیوتکنو ...

مممنونم از نظرتون😍😍😍😍

2706