2733
2734
عنوان

روز پاییزی+تاپیک خاص

557 بازدید | 33 پست
داره بارون میاد کوچه باز لب ریز احساس هنوزم نم نم بارون صدای ما رو می شناس همین دیروز بود انگار تو با من تو همین کوچه می گفتی زندگی وقتی تو با من نیستی پوچ آهای بارون پاییزی کی گفته تو غم انگیزی تو داری خاطراتم رو تو ذهن کوچه می ریزی آهای بارون پاییزی ، آهای بارون.پاییزی داره بارون میاد نگاهم لبریز احساس هنوزم نم نم بارون صدای ما رو می شناسه توی تقویم ما دو تا بهار از قصه می سوزه واسه ما اول پاییز هنوزم عید نوروز آهای بارون پاییزی کی گفته تو غم انگیزی تو داری خاطراتم رو تو ذهن کوچه می ریزی آهای بارون پاییزی ، آهای بارون پاییزی آهای بارون پاییزی ، آهای بارون پاییزی آهای بارون پاییزی ، آهای بارون پاییزی...

به ریشه وصل باش و اصل باش!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز بیست و چهارمین روز پاییز است سازت اگر عشق بنوازد همه خلقت خواهند رقصید... زبانت اگر شیرین باشد همه پروانه ها گرد تو خواهند آمد... قلبت اگر دریای رحمت باشد همه در آن. جا خواهند گرفت... پس عشق را بنواز با زبان دلت بخوان و با قلبت پذیرا باش پاییزتان عاشقانه
2728
2740
نه بهار با هیچ اردیبهشتی

نه تابستان با هیچ شهریوری

ونه زمستان با هیچ اسفندی

اندازه پاییز به مذاق خیابانها خوش نیامد

پـائیز مــهری داشـت کـه بـــَر دل هـر خیـابان مـی نشست . . .

Autumn Season Autumn Season
برگ های پاییزی سرشار از شعور ِ درخت اند و خاطرات ِ سه فصل را بر دوش می کشند آرام قدم بگذار …. بر چهره ی تکیده ی آن ها این برگها حُرمت دارند.. درد ِ پاییز ،درد ِ ” دانستن ” است.... Appearing Rainbow
2706