2733
2734
سلام هانی جون
عزیزم ببخش من نفهمیدم مامانتون فوت کرده
خدا بهت صبر بده و برای مامانت بهشت
یادم هست چقدر براش زحمت کشیدی خدا رحمتش کنه براش فاتحه می خونم کار دیگه ای از دستم برنمیاد برای اروم کردن دلت فقط می سپارم به خدا
**مهدی جان**، نگار صبح امیدم‎، گل همیشه بهارم، حضور ناطق قرآن، ضمیر روشن باران، خدا کند که بیایی......
CafeMom TickersLilypie Kids Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون هیوا جان از لطفت

نجوا جان منکه کاری نکردم برای مادرم . کاش بود تا جبران کارهای نکرده رو میکردم
حیف روزهایی که گذشت

دوستان تا مادراتون هستن قدرشون رو بدونید
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!
سلام بهار جون خدا مادر عزیزت رو رحمت کنه وصبر هم به شما بده می دونم سخته ولی باید تحمل کرد
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
2731
من اشکم در اومد هیچ کس مادر نمیشه - فاتحه خوندم
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم خدا رفتگان همه رو بیامرزه بچه ها من حاضرم برای امواتتون قرآن و نماز بخونم اگه مایل بودید بهم سر بزنید تاپیکم توی امضام هست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=825615&PageNumber=1