2737
2734
عزیزترینم سلام

مامانم دلم برای دست های پر مهرت تنگ شده . برای حرف های شیرینت . برای نگاه پر محبتت . تو رفتی و یه دنیا غم برای من موند . تو رفتی و من تنها موندم با همه سختی ها . مادر میدونی دارم میشکنم و خرد میشم ولی نشون نمیدم از تو داغونم . مامان راستشو بخوای دیگه بعد از رفتنت هیچ خنده ای از ته دل نکردم . اگر یه وقتی هم خندیدم برای دلخوش کردن بقیه بوده ... مادرم همش به این فکر میکنم که زندگی بدون تو بی مزه شده و روز شماری میکنم برای دیدن دوباره ات . برام مهم نیست جوون هستم یعنی در کل هیچی برام مهم نیست دیگه مهم اینه که دوباره تو رو تو آغوش بگیرم . بوت کنم بوست کنم و تا میتونم نگاهت کنم . تو گوهری بودی که خیلی زود از بین ما پر کشیدی .
مامان جونم امشب شب تولدت هست . اگر بودی ما همه امشب خونتون جمع میشدیم . برات کادو میگرفتیم و تو همش میگفتی مگه قرار نبود دیگه برای من کادو نگیرید؟ آخه چقدر منو شرمنده میکنید؟ خیلی با سلیقه چسب کادوها رو با چاقو میبریدی و از تک تک امون تشکر میکردی . مادری امسال برای کی کادو ببرم؟ چه کسی رو بغل کنم و تولدش رو تبریک بگم و از اینکه پیشمون هست خوشحال باشم؟ مادر دلم خیلی گرفته . داغونم . فردا صبح میام سر خاک شاید دلم آروم بگیره یه کم
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خدا رحمتشون کنه ولی شما اینو بدون که اینا واقعیت زندگی هست و باید باهاش کنار بیای چون زندگی تو ادامه داره تو قراره زندگی کنی.
منم پدرم رو از دست دادم هفت ماه پیش اما واقعا اگه نخوای کنار بیای با این موضوع خودت داغون میشی و زندگی رو هم واسه خودت هم اونی که داره باهات زندگی میکنه زهر میکنی .

ایشاله که خدا همه اموات رو بیامرزه .مادر شما هم غریق رحمت الهی باشه.
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
2706