2733
2739
عنوان

دعواکردیم

603 بازدید | 20 پست

امروز هر چی تو دلم بود ریختم بیرون هیچی نگفت ساعت دو فقط گغتم معذرت میخام رفت سرکار.. 

بخدا منم حق دارم والا حق دارم سیو شش سالمه بچه میخام بیمه میخام پول میخام برم دکتر هزارتا درد و مرض دارم از همه ی خرجام زدم از ابتدایی ترین چیز ک حلقه ازدواج و ساعته.. خانوادش قول دادن ک برامون همه کار کنن شوهرم حقوقش دست مامانش. بوده اما زنک همه رو تو حساب خودشون زد دریغ از یه هل پوک بعد از چارپنج سال با آبروریزی یه جشن مزخرف گرفتند ک نود درصد هزینه هاش خانواده خودم تقبل کردن بخدا دریغ از یه هل پوک نه پاتختی نه پاگشا نه هیچ هیچ هیچ.. شوهرم اخلاقش خوبه ولی اخلاق خوب برا من نون و آب نمیشه بخدا دو شیفت کار میکنه ماهی سه ملیون اونم بدون بیمه😖😭از زمان عقدم تا یکی دوماه پیش منم دوشیفت کار میکردم ولی دیسک کمر و درد لگن گرفتم دیگه نتونستم کار کنم بخدا پیر شدم داغون شدم همسرم میگه هیچ حا کار نیست صاحبکارش یه میلیاردر خدا نشناسه حدا روزا تعطیلم زنگش میزنه بره کار... دلم داره میترکه بخدا به خودکشی فکر میکنم چنروزه افسردم از خونه بیرون نمیرم خدایا پس کجایی خسته م 😭😭😭😭😭😭چقد وانمود کنم از بچه خوشم نمیادچقد مسکن الکی بخورم دلم پر از درده درد خانوادم یطرف ک پر از مشکلن طفلکا درد زندگی خودمم یطرف😭😭😖😖😖😭😭

دوستان میخام سبک شم خاهش میکنم اذیتم نکنید😭😭😭

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

الهی عزیزم حیف ک کاری از دستم بر نمیاد مال کدوم شهری ؟ شوهرت رانندگی بلده؟

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم مگه میشه کار نباشه برای شوهرت خودت دنبال کار بگرد... مطمئن باش همه جا بابت دو شیفت کار کردن بیشتر حقوق میدن

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
فقط امیدوارم مشکلاتت حل شه

ان شاالله خاهش میکنم برام دعا کنید 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
2738
الهی عزیزم حیف ک کاری از دستم بر نمیاد مال کدوم شهری ؟ شوهرت رانندگی بلده؟

جنوبیم 

بله بلده پول جم کردیم برا گواهی ماشین سنگین ریختیم تو یه حساب  اما صاحب اونجا پولا رو بالا کشید و رفت نمیدونم کجا ک هر جا هست پولمون حناق بشه ته گلوش

موقع ازدواج مگه نمیدونستین؟ 

موقع خاستگاری همسرم بیمه یه شرکت بود اونجا کار میکرد خانوادش خیلی خوب و منطقی بودند گفتند هزینه های اولیه تامینش با خودمونه کلیحرف زدند ک بعدن ب یکیشم عمل نکردند شرکتی ک همسرم کار میکرد تو جریان ت ح ریما ورشکست شد

عزیزم، نمیدونو چی بگم که اروم بشی. انشاالله حل میشه

ان شاءالله عزیزم ممنونم ممنونم

عزیزم مگه میشه کار نباشه برای شوهرت خودت دنبال کار بگرد... مطمئن باش همه جا بابت دو شیفت کار کردن بی ...

شهر خیلی کوچیکی هستیم واقعا کار بسختی گیر میاد اما تصمیم دارم خودم برم دنبال یکاری براش 

اگر ماشین دارید همسرتو بگو اسنپ بره

خودتم یکار اینترنتی راه بنداز

بچه هم حالا یکسال ذهنتو اروم کن بهش فکرنکن تمرکز بذارید رو درامد

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706