2737
2739
عنوان

شوهرم و مادر شوهرم چه حرفایی میزنن🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 33 پست
خودت عذاب میکشی عزیزم.دلتو مثل دریا بزرگ کن.تا تحمل این چیزها واست اسون باشه.زندگی مشکلات سختتری هم ...

بخدا شوهرمم بهم‌میگه ...میگه اینا که تو بهش دقت میکنی انگشت کوچیکه هم حساب نمیاد 

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 
این خیلی خوبه واقعا خیلی دوس دارم منم مثل شما باشم انقد خودمو درگیر جزئیات نکنم

جاریم به جزییات خیلی دقت می‌کنه 

یه بار می‌گفت خوشبحالت کاااش مثل تو رد میشدم از اتفاقات و زندگی رو سخت نمیگرفتم 🤦😂 من جز شخصیتم هست ، اما شما هم میتونی با تمرین خیلییییی راحت از جزییات بگذری 

فقط به این دقت کن که هیچ چیزی توی زندگی ارزش اینو ندارن تو بخاطرش حرص بخوری 

اتفاقی که میفته افتاده و تموم شده 

با تمرین میشه سخت نگرفت 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا شوهرمم بهم‌میگه ...میگه اینا که تو بهش دقت میکنی انگشت کوچیکه هم حساب نمیاد 

راست میگه گلم.رو خودت کار کن.نزار هر چیز بی ارزشی باعث رنجش خاطرت بشه.اگه حساس بشی همون مادرشوهر یا خواهرشوهرت بدتر میکنن.بگو وای چه پسرتو لوس میکنی چه نازی هم داره.تیکه بنداز و بخند.اما اخم نکن خودخوری نکن چون میشه نقطه ضعفت...

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
جاریم به جزییات خیلی دقت می‌کنه  یه بار می‌گفت خوشبحالت کاااش مثل تو رد میشدم از اتفاقات و زند ...

احسنت اره واقعا منم بخاطر همین اومدم گفتم ازتون مشورت بگیرم تا انقد بیخودی حرص نخورم و ی شبانه روز و ب کامم تلخ نکنم

2731
راست میگه گلم.رو خودت کار کن.نزار هر چیز بی ارزشی باعث رنجش خاطرت بشه.اگه حساس بشی همون مادرشوهر یا ...

درسته...من خواهر شوهر ندارم..شوهرم تک فرزنده..ولی خب لوس نیس...مامانش خیلی دوسش داره تا یه کاری میکنه حتی کوچیک میگه بمیرم براش بچم‌خسته شد‌و فلان و اینا خلاصه قربون صدقه اش میره..من چیزی نمیگم ولی خب از تو با خودم درگیرم...قبلنا با خانوادش که میرفتیم بیرون شوهرم دیگه از فاز شوهری در میومد میرف تو فاز پسر اونا هر جا مادرش بره دنبالش میرف البت پیش منم بود ولی خب دوس داشتم بیش از اینا بهم توجه کنه...من خودم همیشه تو خانواده خودم کنار شوهرمم کمکم میکنما ولی خب 

احسنت اره واقعا منم بخاطر همین اومدم گفتم ازتون مشورت بگیرم تا انقد بیخودی حرص نخورم و ی شبانه روز و ...

زندگی کن 

زندگی کوتاه تر از اون چیزی هست که فکرشو میکنیم 

آرامش و فراهم کن برای خودت و همسرت 

با این دید نگاه کن که خدا رو شکر مادر همسرت ، به بچه های محبت می‌کنه ، خدا رو شکر که همو دوست دارن 

با اینکه به این فکر کن که خونه پدر شوهرت خونه توام هست ، تو دیگه جزیی از اون خونواده هستی 

سعی کن سرشار از  انرژی مثبت باشی 

من سنی ندارم اینا رو میگم ، همش ۲۱ سالمه 😁 امااا با توجه به خودم و دوربریام میگم که اونقدر قوی باش که هیچ چیزی نتونه تو رو ناراحت کنه و ذهنت رو درگیر کنه 😍

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
درسته...من خواهر شوهر ندارم..شوهرم تک فرزنده..ولی خب لوس نیس...مامانش خیلی دوسش داره تا یه کاری میکن ...

شما هم اونقدر محبت کن به همسرت تا کم کم خودش از اون طرف زده میشه.ب مرور زمان همه چی درست میشه عزیزم

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
زندگی کن  زندگی کوتاه تر از اون چیزی هست که فکرشو میکنیم  آرامش و فراهم کن برای خودت و ه ...

کاملا حق با شماست...منم ۲۱ سالمه ولی خب مث شما انقد خوب نیستم خیلی حساس شدم واقعا زندگی ارزش این چیزای کوچیک و نداره

2738
شما هم اونقدر محبت کن به همسرت تا کم کم خودش از اون طرف زده میشه.ب مرور زمان همه چی درست میشه عزیزم

بهش گفتم یبار دفعه بعدی که رفتیم بیرون دیگه همش با من بود...بارها گوشزد کردم بهش دیگه امیدوارم اونجوری نباشه😁

کاملا حق با شماست...منم ۲۱ سالمه ولی خب مث شما انقد خوب نیستم خیلی حساس شدم واقعا زندگی ارزش این چیز ...

ای جان همسنیم 😍 نه گلم این چه حرفیه 

شما بهترین خودتونید ، منم ایراداتی دارم ، توی دنیا یدونه از شما هست 😍 ❤️ قدر خودتون بدونید 

ای جان همسنیم 😍 نه گلم این چه حرفیه  شما بهترین خودتونید ، منم ایراداتی دارم ، توی دنیا یدونه ...

ممنونم عزیزم😘 مرسی ک کمکم کردی

ممنونم عزیزم😘 مرسی ک کمکم کردی

موفق باشی ، تو لایق بهترین ها هستی 😉

وااای چقدر حساسی دختر،خودتو از پا میندازیا،من ک خودم ورد زبونمه،مثلا می‌خوام برم خونه مادرشوهرم،شوهرم میگه کجا میری میگم خونتون،ب خونه مامانم اینا میگم خونمون،اصلا چ اهمیتی داره انقد حساس نباش بخدا فقط خودتو اذیت میکنی

وااای چقدر حساسی دختر،خودتو از پا میندازیا،من ک خودم ورد زبونمه،مثلا می‌خوام برم خونه مادرشوهرم،شوهر ...

چقد خوب اره منم خسته شدم از این حساس بودنم

2706