2726

سلام چطورین عنوان و یکم اغراق کردم😁 ولی در کل خواستم بدونم سطح انتظارات شما از شوهر و مادرشوهرتون چیه؟ که اگه اون حرف رو بزنن شما رو عصبی میکنه؟ اگه مادرش قربون صدقه پسرش بره شما واکنشتون چیه؟ مثلا من رو این حساسم که شوهرم مثلا میگه خونمون نمیگه خونه مامانم یا چرخ گوشتمون نمیگه چرخ گوشت مامانم یا کلا یه چیزی تو همین مایه ها..من فک میکنم هنوز ب این زندگی عادت نکرده یا کلا همینجوری ورد زبونشه که میگه..یا من خیلی حساسم راهکار بدین چیکار کنم؟؟ شما چیکار میکنین

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 

هیچی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا بزار بگه رو چه چیزایی حساسی ب خدا.بزار قربون صدقه بره بچشه حتما دوسش داره واسش عزیزه.من فقط از فرق گذاشتن بین جاری و بچه هام ناراحت میشم همین

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.

مادر شوهره من خدا رو شکر از بوس و بغل متنفره😜

انقد بد ذاته که بچه هاش که بوسش کنن داد میزنه سرشون

پرتشون میکنه کنار

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وا بزار بگه رو چه چیزایی حساسی ب خدا.بزار قربون صدقه بره بچشه حتما دوسش داره واسش عزیزه.من فقط از فر ...

اوهوم حساسم 

مادر شوهره من خدا رو شکر از بوس و بغل متنفره😜 انقد بد ذاته که بچه هاش که بوسش کنن داد میزنه سرشون ...

😂😂😂اونم شانس توعه دیگه

مادر قربون صدقه بچه اش نره کی بره چیش برات عجیبه  من بعد شیش سال زندگی میگم خونمون به خونه مام ...

درسته

من مادر شوهرم قربون صدقه شوهرم می‌ره منم کیف میکنم 

شوهرمم جلو مامانش قربون صدقه من می‌ره ، 

واقعاااااا روی هیچ چیزی حساس نیستم ، کلا سخت نمیگیرم زندگی رو. همیشه نیمه پر لیوان رو میبینم ، خودم و درگیر حرفای خاله زنک نمیکنم 

مادر شوهرم خواهرای شوهرم حرفی بزنن اصلاااااااا خودم و درگیر نمیکنم که فلانی اون حرف و زد ، منظورش این بود بهم تیکه انداخت 

همینطور هم خونواده خودم 😂 کلا از هفت دولت آزادم و آدم کلی نگری هستم و به جزییات دقت نمیکنم این از همون اول توی وجودم هست بخاطر همین زندگی رو سخت نمیگیرم 😊

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
من مادر شوهر قربون صدقه شوهرم می‌ره منم کیف میکنم  شوهرمم جلو مامانش قربون صدقه من می‌ره ،&nbs ...

این خیلی خوبه واقعا خیلی دوس دارم منم مثل شما باشم انقد خودمو درگیر جزئیات نکنم

اوهوم حساسم 

خودت عذاب میکشی عزیزم.دلتو مثل دریا بزرگ کن.تا تحمل این چیزها واست اسون باشه.زندگی مشکلات سختتری هم داره پس اینارو حساس نباش تا تحملت بالاتر بره و دلت بزرگتر♥

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2706