2737
2734
من رو نمیدم به هیچ وسیله خونم  همه رو مثل کلفت خودم میبینم😂😂😂😂😂

منم اسم کلفتی براش انتخاب کردم ولی الان از بس همه چی گرون شده ما شدیم نوکر اینا یه وقت بهشون برنخوره خراب شن‌ الآنم فک کنم بالای ۲۵اینا شده باشه

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من بچه اولم باردار بودم هربار ظرف میذاشتم توش بهش میگفتم خانوم خدا خیرت بده😂😂😂😂 کرونا گرفتم ...

واقعا کار راه اندازه 

ولی برا من خیلی وقتا پیش اومده یک هفته هم روشنش نکردم

حالا یا مسافرت بودیم یا جابه جا شده بودیم هنوز وصلش نکرده بودیم

خرابم‌نشد

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
خب دوست داری طلا بفروش بخر عزیزم

میگن باید استفاده کنی هر هفته ازش متاسفانه بدردم نمیخوره وگرنه خیلی خوبه من یکی ماشین ظرفشویی یکی بیاد سفره پاککنه واسم کاملا ممنونش میشم از هردو بدم میاد 😑ولی ظرف دو نفره میتونم بشورم بیشتر آزارم میده 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2728
منم اسم کلفتی براش انتخاب کردم ولی الان از بس همه چی گرون شده ما شدیم نوکر اینا یه وقت بهشون برنخوره ...

منم دلم نمیاد اسم لکلفتب انتخاب کنم 

اسم بختیاری میزارم براشون 

اسم لباسشویی رو میزارم مرکام

اسم ظرفشویی رو میزارم زونیام

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
واقعا کار راه اندازه  ولی برا من خیلی وقتا پیش اومده یک هفته هم روشنش نکردم حالا یا مسافرت بو ...

دقیقا خراب نمیشه 

وقتایی که من نیستم شوهرم بلدنیست استفاده کنه 

همین که تلویزیون رو خاموش روشن کنه

باموبایلش استوری کنه

و ماشین لباس شویی رو خودکار بذاره شستشوی۲:۴۰دقیقه😂😂😂😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2738
منم دلم نمیاد اسم لکلفتب انتخاب کنم  اسم بختیاری میزارم براشون  اسم لباسشویی رو میزارم م ...

اره اون موقع اسم کلفتی بود الان همه چی گرون شده باید بیشتر عزت احترام بزاریم بهشون

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چه جالب  ببین با برنامه ریزی درست میتونی بهترین جهازبخری  سعی کن اصلا چیز اضافی نخری&nbs ...

آره امیدوارم بتونم من خیلی دنبال مد هستم یخچال اینا باما نیست توستر لباسشویی جاروبرقی اتو لوازم برقی کوچیک باما ولی خب من بهترین مارک هارو میخوام بخرم حتی ظرف پلاستیکی میگم کم ببرم ولی چیز خوب ببرم کاملا درست میگی خودمم بفکرم فقط لازمه بخرم بقیش بعدن هم میشه خرید هرروز هم مد جدید میاد 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
دقیقا خراب نمیشه  وقتایی که من نیستم شوهرم بلدنیست استفاده کنه  همین که تلویزیون رو خامو ...

کلا چیزی دیگه از لباس ها باقی نمیزارن😂

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
آره امیدوارم بتونم من خیلی دنبال مد هستم یخچال اینا باما نیست توستر لباسشویی جاروبرقی اتو لوازم برقی ...

ی نگاه ب تاپیک لوازم برقی من بنداز . موفق باشی 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

یه بار مهمون زیاد داشتم میوه هارو انداخته بودم توش همسرم موقعی رسید که داشتم میوه هارو درمیاوردم گفت واسه شستن میییییییوه هم استفاده میکنی؟😂

گفتم کارم راه بیفته تورو هم لازم باشه میذارم توش میشورم😂

2706