2733
2734
اخ انشالله‌.راستی سرخ کن هوایی داری؟اونم دوست دارم داشته باشم

سرخ کن بدون روغن تفال 

اما در اصل ی قاشق روغن باید بزنی در حدی که چرب بشه گوشی یا مرغ یا سیب زمینی 

داخلش تا حالا

گوشت قلقلی 

مرغ 

سیب زمینی 

ماکت 

سوسیس 

میگو 

ماهی 

درست کردم 

خوب شده 

اما ب خوشمزگی با روغن نیس اما سالم تره 

سیب زمینی و ناگت و سوسیس در حد با روغن خوب سرخ میشن 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
دنبال مد نباش.دنبال کیفیت باش نازنین

نه خب مد منظورم اینه چیزای قدیمی نمی‌خرم نه که مرتب مد عوض کنم یا دنبال زیبا ترینام آره کیفیت خیلی مهمه مخصوصا تو برقی 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه خووووب پس میگیرم

اره خوبه راستی همبرگر هم سرخ کردم داخلش و کباب لقمه ای 

اگر خواستی بگیری تفال یا فیلیپس بخر 

چرخشی نخری این چرخشی ها ی چیز وسطش داره جا نداره درش هم از بالا باز میشه . 

از این مربع مستطیل ها یا استوانه ای ها بخر که درش از جلو باز میشه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
بوش  زئولیت دار

زئولیت خیلی خوبه قشنگ خشک هم می‌کنه،من همیشه میگم خدا پدر این آلمانی ها رو بیامرزه چه چیزای خوبی ساختن البته دست پدر مادرامونم خیلی خیلی درد نکنه که برامون خریدن

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اره خوبه راستی همبرگر هم سرخ کردم داخلش و کباب لقمه ای  اگر خواستی بگیری تفال یا فیلیپس بخر&nb ...

خدایی خیلی خوبه مال من فیلیپس هست بدون روغن سیب زمینی سرخ می‌کنه عین بیرونی ها،

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلام.من عذرخواهی میکنم ، عنوان شما رو بد خوندم و با پیش فرض غلط ، اینجا کامنت گذاشتم.

برای جبران اشتباهم ، لینک 2 تا مقاله رو برای شما میذارم که خیلی برای کسانی که کالا و وسیله الکترونیک دان و دفترچه راهنماش انگلیسی هست و مایل هستن که اون رو به فارسی بخونن میذارم.

1.استخراج متن انگلیسی از عکس ( کلیک )

2.استفاده از مترجم یا خوندن متن و عبارات انگلیسی به فارسی  ( کلیک )

کالای الکترونیک شما ، مسلما دفترچه راهنمای انگلیسی داره ، اگه بخش فارسی توی دفترچه اش  نداشت ، میتونید ازش عکس بگیرین ، طبق راهنما عمل کنید ، متن رو ازش استخراج کنید و به راحتی به فارسی برش گردونید.

بازم بابت این اشتباه پوزش طلبیده و عذرخواهی میکنم.

2740
خدایی خیلی خوبه مال من فیلیپس هست بدون روغن سیب زمینی سرخ می‌کنه عین بیرونی ها،

دقیقا

زئولیت خیلی خوبه قشنگ خشک هم می‌کنه،من همیشه میگم خدا پدر این آلمانی ها رو بیامرزه چه چیزای خوبی ساخ ...

بله عالیه 

ماشین قبلیم بوش بود ولی المنتی بود

این سنگه عالیه 

ولی من تمام جهازم خود شوهرم تقبل کرد 

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
بله عالیه  ماشین قبلیم بوش بود ولی المنتی بود این سنگه عالیه  ولی من تمام جهازم خود شوه ...

اره سری ۶و۸خیلی خوبه دست همسرتونم درد نکنه واقعا😍😍