2737
2739
عنوان

پس از انداز

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درامد نداری دنبال پس اندازی😅😅 پس انداز برای کسیه ک خارج از خرجا اضافه بیاد من درامد همسرم دستمه ...

خب عزیزم منم مجرد بودم هر موقع بابام اینا پول تو جیبی میدادن نصفشو مینداختم تو قلک

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
چقدر پس انداز میکنید و چی باهاش میخرید؟

مثلا تا 5 تومن جمع میکنم یه تیکه طلا میخرم الان چندین ساله این کارو میکنم .همینجوری تیکه تیکه الان 200 گرم دارم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2728
یه بار خریدم پول ریختم تو قلک حدود ۴۰۰ تومن شد نتونستم خودمو نگه دارم پارش کردم و رفتم بدلیجات خریدم ...

خب بازم بذار تو قلک هر چی شد برو کلاس

مثلا تا 5 تومن جمع میکنم یه تیکه طلا میخرم الان چندین ساله این کارو میکنم .همینجوری تیکه تیکه الان 2 ...

خوب میکنی منم میخوام جمع کنم رزین... بخرم

چه طوری؟ کم نمیاری؟ 

دیگه جلو ی خرجای خیلی بیخودو میگیرم ماهی 8 اینطورا پس انداز میکنم و هر دو سه ماهی ی کاریش میکنیم مثلا چند ماه جمع کردیم ماشین کار گرفت همسرم و چند ماه جمع کردیم طلا خریدم چندماه وسیله خونه و زمین و... اینا خودش انگیزه خوبیه من قبل ازدواج چون شاغل بودم مدیریت مالی خوبی دارم

2740
دیگه جلو ی خرجای خیلی بیخودو میگیرم ماهی 8 اینطورا پس انداز میکنم و هر دو سه ماهی ی کاریش میکنیم مثل ...

چه مدیریت خوبی داری، من 3 و 800 حقوقمه و دارم جهاز میگیرم. به نظرت چه طوری پس انداز هم داشته باشم؟ 

چه مدیریت خوبی داری، من 3 و 800 حقوقمه و دارم جهاز میگیرم. به نظرت چه طوری پس انداز هم داشته باشم؟&n ...

شما همین جهیزیه ک میخری خودش پس اندازه دیگه بعد تموم شدنش اگه همسرت توقع خرج کردن نداشته باشه ازت میتونی هرماه ی طلایی بخری ولی اگه طلاهم میدونی دردسر سازه نمیتونی بعد بفروشی میتونی دلار بخری بعد ی سال میتونی با ی وامی چیزی ی زمین کوچیک بخری بعد قسطاشو بعد اونوقت بعد چندسال ی زمین داری ک کلی می ارزه ولی پولتو بانک بزاری ضرر کردی

هرکسی بستگی ب درامدش باید پس اندازشم داشته باشه ما بسته ب درامدمون پس اندازمون 8 هست شما بسته ب درامدت حداقل کم کم 800 رو باید هر ماه پس انداز کنی

شما همین جهیزیه ک میخری خودش پس اندازه دیگه بعد تموم شدنش اگه همسرت توقع خرج کردن نداشته باشه ازت می ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی، به نظرت از همین ماه 800 را پس انداز کنم یا صبر کنم جهازم تموم بشه؟ دو سوم جهازمو گرفتم. 

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی، به نظرت از همین ماه 800 را پس انداز کنم یا صبر کنم جهازم تموم بشه؟ دو سوم ...

عزیزم همین ک بتونی جلوی خرید چیزای بیخودو بگیری خوبه پولشو بزار کنار باور کن الان چندتا وسیله شیک. و خوب مده هزار دست از ی چیزی نخر پولشو طلا و سکه بگیر بزار کنار زندگی خیلی پستی بلندی داره من همسرم با ی درامد خوب و عالی ولی اگه من نمیبودم خیلی جاها باید دستش جلو بقیه دراز میشد نمونه ش موقع زایمان ک پسرم رفت ان ای سیو و من از طبیعی رفتم سزارین شدم خصوصی و ... بیشتر از 20 تومن ی شبه خرج گذاشت رو دستمون و من همونجا کارتمو دادم همسرم رفت پذیرش مونده بود چیکار کنه یا الان ک میخام کونولوسکوپی بشم تا الان 1 تومن فقط دارو پیش از اون گرفتم و 1600 پول ازمایشمه و بعد درمان بدون دغدغه دارم پول خرج میکنم از پس اندازمون

عزیزم همین ک بتونی جلوی خرید چیزای بیخودو بگیری خوبه پولشو بزار کنار باور کن الان چندتا وسیله شیک. و ...

چقدر خوب، همیشه سالم باشی، ببخشید چند وسیاه ی شیک به نظرت کدوما هست؟ چیا بیشتر دیده میشه؟ 

2706