2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو که محصلی و درآمد نداری از کجا میاری پس انداز کنی🤔🤔

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
خب یه قلک بگیر و هر وقت که پول دستت میاد نصفو بریز توش

یه بار خریدم پول ریختم تو قلک حدود ۴۰۰ تومن شد نتونستم خودمو نگه دارم پارش کردم و رفتم بدلیجات خریدم 🤣🤦🏻‍♀️

2714
درامد نداری دنبال پس اندازی😅😅 پس انداز برای کسیه ک خارج از خرجا اضافه بیاد من درامد همسرم دستمه ...

دوست دارم پولامو پس انداز کنم برم کلاس کامپیوتر یا خیاطی ولی اصلا نمیتونم جمع کنمم😢

یه بار خریدم پول ریختم تو قلک حدود ۴۰۰ تومن شد نتونستم خودمو نگه دارم پارش کردم و رفتم بدلیجات خریدم ...

بده به مامانت یه جایی قایمش کنه

اونوقت هر چه قدر هم بگردی نمیتونی پیدا کنی

این کاربری واگذار شده🌷دختر_13 ، lovely_birds و عاشق_پرنده_هام سابق هستم🌷 هزار بار تعلیقم کنید بازم میام🌷
دوست دارم پولامو پس انداز کنم برم کلاس کامپیوتر یا خیاطی ولی اصلا نمیتونم جمع کنمم😢

سخته کلا پس انداز کردن

ولی مثلا اگه تونستی همیشه 

نصف پولت رو خرج کن ونصفش رو پس انداز

و اگه بهت پول کادو دادن باز هم همینکار رو بکن

وعیدی ها رو نیز این کا رو کن

و وقتی پولت رو به میلیون رسوندی 

بده طلا، طلا پس انداز خوبی

حس ششمی سایتم سوال داشتی در خدمتم   

منم اصلا نمیتونم جمع کنم تا یکم جمع میشه سریع یه تیکه طلا میخرم واسه همین هیچ وقت پول نقد ندارم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

قلک بگیربهترین راهه بذار تو کمدت قفل کن. باور کن  برا اینکه قلکت زود پر بشه   تند تند پول میندازی توش. 

منم دلم خواست میخوام برم بخرم  

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
2706