2737
2739
عنوان

ببینین من زیادی حساسم یا حق دارم؟،

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 36 پست
الان ب نظرتون  حق دارم دلخور باشم یا نه؟ تواین چند سال همیشه اینطور بوده هیچوقت براش مهم نیست ک ...

چرا انقدر اهمیت میدی.

چند روز نری کمک خودشون متوجه رفتارشون میشن.قرار نیست همه کارای مادرشوهرت با شما باشه که بعدم وقتی گفته دخترم همه کارامو میکنه بذار واقعا حرف خودش بشه اصلا هم ناراحت نباش 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظر من دلخوری ت بجاست.. ولی آخه نباید خودت عادتشون میدادی به کمکت.. حالا مودبانه ش اینه که هر از چندگاهی تماس بگیری احوال بپرسی و هر چندوقت م بری کمک.. درواقع وظیفه شوهرته. ❣️

2728
ناراحت نشو خدا رو شکر کن بهانه گیرت اومده میتونی از همین جا دیگه این رویه رو تغییر بدی.

ناراحت نیستم عزیزم فقط بعضی وقتا فک میکنم من زیادی نازک نارنجیم گفتم از شماهام نظر بخوام

2740

خواهشاً دیگه رویه زندگیتا تغییر بده خودت بچه کوچک داری به کارهای خونه خودت رسیدگی کن هر از گاهی مثلا هفته ای یک بار برو مثلا جارو برقی گردگیری واسش بکن یا بعضی مواقع برو غذا درست کن با هم بخورید هر موقع حسشا داشتی

اونجاهمسرت باید جواب خواهرشومیداده ومیگفته بزنم هرروزمیاد حالا اگه نرو   هفته ای بازخواستی برو۲ساعت بعدبرگرد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

شما داشتید لطف میکردین

منم از وقتی کمک هام به چشم وظیفه اومد دیگه کمک زیاد نمیکنم در حد معمولی 

بهتر کم کم کمک هاتو کم کنی بچه رو بهونه کنی ک کار داره

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند؛ ولشون کن عزیزم،  ناراحت نباش،  اسن براات مهمم نباشه که بخای بخاطرشون ناراحت کنی خودتو، بی تفاوت باش، بعدم زیادی خوبی کردی فک کردن وظیفته، از این ب بعد هم رفتی کار نکن، چون وظیفه دخترشه ن شما

لطفا برای مامان شدنم دعا کنید🙏😔  ایشالا ایندفه برای زایمان بچم برم بیمارستان😭