2733
2734
عنوان

ببینین من زیادی حساسم یا حق دارم؟،

551 بازدید | 36 پست

خلاصه میگم طبقه پایین پدرشوهرم اینا زندگی می‌کنیم یه بچه ۳ ساله شیطون دارم از بعد زایمانم کمردرد و پا درد شدید دارم کلا از اولم زود خسته میشدم از کار کردن الان بدتر شدم..ولی با این حال کارای خودمو انجام میدم بچه داریو هیشکی کمکم نکرده تا حالا غذا سر موقع حاضره لباسا شسته رفته و خونه م تا حدودی مرتبه البته به جز ریخت و پاشای بچه که همیشه هست..بقیه شو میگم الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

اینم بگم افسردگی و ضعف اعصابم دارم طوری که بعضی وقتا بچمم دعواش میکنم حالا زده از پارسال مادرشوهرم پاهاش مشکل پیدا کرده بدنش ضعیف شده من از قبلم تق و توق کمکش میرفتم از پارسال بیشتر میرم ولی خودم از کار افتادم واقعا بخصوص با اون پله ها که نفسمو بند میاره..خودشم یه دختر متاهل و دوتا پسر مجرد تو خونه داره که فقط میخورن و میچرخن..اون روز که همه جمع بودیم خونه پدر شوهرم 

شوهرم رو به خواهر شوهرم گف برنامه نوشتم هرروز یکیمون از صبح میایم کارای خونه رو انجام بدیم اسم همه رم نوشته حتی بابا ..اینم بگم شوهرم کلی خرج کرده برا دوا دکتر مادرشوهرم

.منم هیچی نمیگفتم و مشغول بودم که خواهر شوهرم برگشت گف زن خودت تا ۱۲ می‌خوابه اونوقت از من توقع داری از صبح بیام؟ گف من خودم هر وقت بتونم میام لازم ب گفتن شما نیس مادرشوهرمم طرفشو گرف که آره دخترم همه کارامو میکنه ولی نکرد بیارم بگه اگرم تا۱۲ می‌خوابه بعدش حتی رختامونم جمع نمیکنم فوری میرم بالا کمکم مادرشوهرم 

منم از فرداش که الان ۴ روزه نرفتم بالا در حالیکه قبلش از موقع بیدار شدن تا شب میرفتم کمکش

الان ب نظرتون  حق دارم دلخور باشم یا نه؟ تواین چند سال همیشه اینطور بوده هیچوقت براش مهم نیست که در چه حالم مریضم یا چی ..با اینکه میدونه این شهر کسیو ندارم و صبح تا شب تنهام

2706