2733
2739
عنوان

سم.... خالص و نایاب😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 187 پست
همین مونده دیگه 😕تو خیابونم میریم همش باید ملتی ک همه جاشونو ریختن بیرونو نظاره کنیم 

جاهایی که ریختن بیرون رو نظاره نکن🤷🏻‍♀️

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
منم هرچی میگردم پیدا نمیکنم💔 میخوام یکی واسه بهروزم بخرم😟

جریان این اقدس چیه

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند وقت دیگه اینطوری میبینیشون😂😐

هنو کحاشو دیدی😐😑😂😂

از لاک و رژ رسیدن ب نیم تنه😂😂

فردا پس فردا شورت جنیفریم میپوشن این در و دافامون😂😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
آقا منو قاطی بقیه نوجوونا نکنید😐  من میگم آخر الزمانه⁦☹️⁩

بمولا که منم همسن توعم

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2738
هنو کحاشو دیدی😐😑😂😂 از لاک و رژ رسیدن ب نیم تنه😂😂 فردا پس فردا شورت جنیفریم میپوشن این در ...

🤣🤣🤣🤣تو روحت 

مغزم هم مسموم شد

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
حالا چرا ما لباس مردونه میپوشیم خوشگل میشیم ولی اون بیچاره ها لباسشون زنونه باشه خنده دار میشن😂😂

😂😂😂مرد باید در هر شرایطی شلوار کردی بپوشع

روسری بهشون میاد

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
🤣🤣🤣🤣تو روحت  مغزم هم مسموم شد

😁😂❤

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
2706