2737
2734

صبحی در یخچال باز کردم صبحانه بردارنم بخورم مامانم سریع گفت فلان چیز رو نخوری 

گفتم باشه برداشتم نون پنیر خوردم 

داخل اتاقم بودم دیدم مامانم همون چیز با چیز دیگگه که من خیلی دوست داشتم و اتفاقا هوس کردم داده به داداشم 

من شکمو نیستم اما ادمم  و دلم  خواست اون چیز رو (نپرسید که چی بود )

رفتم تو آشپزخونه آب بخورم  دیدم مادرم داره جمع می کنه باقی ماندش رو 

اصلا نگاه نکردم دیدم هل شده 

به روش نیاوردم که چی شده و رفتم تو اتاقم 

اما از این بی تفاوتی من داره سواستفاده می شه 

براش گوشی فلان مدل باا خریدن 

لباس زمستونی چند صدتومنی  خریدن منکه گفتم مامان من چی گفت پارسال برا هود صدتومنی خریدیم دیگه چی می خوای 

براش فلان دوربین خریدن فلان وسیله چندمیلیونی خریدن 

کاش همون موقع جلوشون وایستاده بودم می رفتم رشته موردعلاقم که دستم الآن تو جیبم باشه

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم ب روشون میاوردم😒😒😒😒 لابد چون پسره اینجوری میکنن😐😒

خیلی بهم برخورد

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2728

دفعه بعد اگه چیزی دلت خواست، بخور...

اگر مامانت اعتراض کرد، بگو نصفشو نگه می‌داری هرکاری خواست بکنه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

همین مردایی که به زنا زور میگن و خودشون رو برتر میدونن همچین زنا و مادرایی بزرگ میکنن و تحویل جامعه میدن کارشون به جایی میرسه که حتی مادر خودشون رو ضعیفه میدونن و یادشون نمیاد از شکم یه زن بیرون اومدن و هی منم منم میکنن.

2740
عزیزم با پدرت حرف بزن در این مورد چون پدرا اجازه نمیدن و رو‌نمیدن به پسر .

اون هیچ کاری نمی کنه