2737
2734
خونریزی حین عمل رو ک نمیدونم در چ حده چون ک بیهوشی و چیزی متوجه نمیشی،اما بعد از اون تا چنروز خ کم ح ...

دست به دماغت مگه میتونی بزنی ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
اهان عزیرم یعنی بعد عمل مثلا لباس دکمه دار باید برد ؟ راستی از فامیلا برای عیادتت اومدن ؟ الان کبو ...

برا زمانی ک ترخیص میشی لباسات بزار راحت باشه ک با بینیت برخورد نکنه حین پوشیدن،ن من کسی نیومد چون ب کسی خبر ندادم ک میخام اینکارو بکنم و فعلا همه بیخبرن،آره پشت چشمام و زیرشون کبوده ولی کم کم داره پاک میشه و زرد شدن تقریبا،اما صورتم تا پریروز وحشتناااااک ورم داشت ک کم کم داره بهتر میشه،غذا هم خودم ک فعلا نمیتونم زیاد غذای جویدنی بخورم،بیشتر آبگوشت یا سوپی چیزی ک بتونم له کنم و بخورم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برا زمانی ک ترخیص میشی لباسات بزار راحت باشه ک با بینیت برخورد نکنه حین پوشیدن،ن من کسی نیومد چون ب ...

اهان مرسی عشقم ببخشید تو این وضعین۶اینقدر سوال پیچت میکنم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731
ن اصلا نباید دست زد

میدونی الان تو نت زدم نوشته چون بعد عمل روزای اول ورم بینی هست کمی نوکش بالاتر دیده میشه مه باعث میشه فک کنی فاصله زیاده به مرور درست میشه ورما می‌خوابه نوک دماغم کمی پایینتر میاد

میدونی الان تو نت زدم نوشته چون بعد عمل روزای اول ورم بینی هست کمی نوکش بالاتر دیده میشه مه باعث میش ...

خداکنه،بخدا از شب بعد عمل تا حالا خاب ندارم،۲ساعت میخابم یهو با استرس اینکه صورتم از ریخت افتاده از خواب میپرم

خواهش گلم؛دعا کن دماغم خوشگل بشه خ افسرده شدم😔

مطمینم خوشگل میشه 

نکرانیت طبیعیه بعدا متوجه میشی که بهتر شده 

2740
خداکنه،بخدا از شب بعد عمل تا حالا خاب ندارم،۲ساعت میخابم یهو با استرس اینکه صورتم از ریخت افتاده از ...

نه عزیزم تاثیرات این کبودی ایناس درست میشه عاشق خودت میشی 

راستی کمک داری مادرت کسی ؟

نه عزیزم تاثیرات این کبودی ایناس درست میشه عاشق خودت میشی  راستی کمک داری مادرت کسی ؟

ن من اصن مامانم خبر نداره هنوز،اگه میدونس نمیزاشت اینکارو بکنم مخالف بود شدیرا،ایکاش بحرفش گوش میکردم،فقط دو روز اول شوهرم پیشم بود ک اونم کلی غر زد دیگه مجبور شدم خودم کارای خونه رو انجام بدم

ن من اصن مامانم خبر نداره هنوز،اگه میدونس نمیزاشت اینکارو بکنم مخالف بود شدیرا،ایکاش بحرفش گوش میکرد ...

اهان عزیرم بدکترت به خودت به خدا ایمان داشته باش 

یعنی حتی مادرتم نمیدونه وااای خیلی سخته که

اهان عزیرم بدکترت به خودت به خدا ایمان داشته باش  یعنی حتی مادرتم نمیدونه وااای خیلی سخته که

ن اگه بفهمه با خودم اینکارو کردم دق میکنه بخدا،همش میگفت دماغت قشنگه از اینکارا نکنی ک بعدا پشیمون میشی،الان ب حرفش رسیدم

2706