2733
2734
ن اگه بفهمه با خودم اینکارو کردم دق میکنه بخدا،همش میگفت دماغت قشنگه از اینکارا نکنی ک بعدا پشیمون م ...

شوهر منج همینو میگه میگه بعد پشیمون میشی اگه عمل کنی خیلی ازعمل منو میترسونه

.میشه برای حاجت دلم وگرفتاریم صلوات بفرستین😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شوهرم خ خودشو ب در و دیوار کوبید گفت نکن اینکارو، گوش نکردم بحرفش

انشاالله  بینی شما همونجور که دلت میخاد میشه اوایل عمل همه میگن خوب نیست بعد۶ماه تایکسال درست میشه

.میشه برای حاجت دلم وگرفتاریم صلوات بفرستین😔

چند روز اول همینطوره چون ورم داشتم فک میکردم فاصله لب و بینیم خیلی زیاد شده و دماغم خوکی شده ولی بعد ک گچو برداشتم و چند روز گذشت اصن عاشق بینیم شدم

توئم عجله نکن باید چندروز بگذره ک فرم اصلیشو ببینی

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
2731
انشاالله  بینی شما همونجور که دلت میخاد میشه اوایل عمل همه میگن خوب نیست بعد۶ماه تایکسال درست م ...

انشاالله،اگه درست نشه ک من بیچاره میشم ،خدا خودش بهم رحم کنه،همش میگم خدایا همین یبارو کمکم کن من دیگه غلط بکنم ناشکری کنم برم سمت عمل زیبایی

توروخدا راس میگی؟یا میخای دلداری بدی؟

ن بابا اولش این فاصله لب و بینی خیلییی ب چشم میاد ب خاطرِ ورم صورته همسایه‌مون قبل من عمل کرده بود بمن میگفت بینیت خیلی سربالاست و خوکیه .. الان از من از همه اطرافیانم قشنگتره ک عمل کردن نگران نباش

تازه من کل صورتم کبود شده بود همه تعجب میکردن منو میدیدن 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
2740
توروخدا راس میگی؟یا میخای دلداری بدی؟

ناراحت نباش .اگه بینی دختر عموی من رو میدیدی.. وحشتناک سربالا شده بود .دور از جون مثل خوک شده بود.  بعد یسال کم کم اومد پایین جا افتاده شده .‌خیلیم خوشگل .هم میزان سربالاییش هم قوسش . اینم بگم دماغش استخونی بودا 

منم ۴۰ روز عمل کردم فعلا که راضی نیستم .‌بینی من گوشتی بود . حالا فقط میخوام زمان بدم . تا بینیم خوب بشه😁😍

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی