2737
2734
عنوان

جواب ازمایشم منفی شد😢😩😥😫😭

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 126 پست
عززییییزمممم...🤕❤ من ۲ بار آی یو آی کردم من خودم فکرمیکردم اگه ای وی اف کنم مثبت میشه که 🤕🤕 ...

اره بابا ای وی افم مثل بارداری۲۵تا۳۵درصد شانس موفقیت داره ، تاخدا نخواد ای وی افم منفی میشه 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به جایی که میری داره اگه دولتی باشه ۱۵تا۱۷تومن خصوصی تا۲۵تومنم میره

این دکتره ک من میرم پیشش یه خانومه اومده بود ای وی اف کنه گفت ۶یا۷ تومن هزینش میشه دکتر بسیااار خوبیم هس تو همدان معروفه

2728
یاد اون روزای خودم افتادم  منم ای وی افم بار اول منفی شد هیچ وقت یادم نمیره اون روز بدترین روز ...

وااااییی خیلی بده🤕🤕🤕

من حتی اسمشونم نمیدونستم بخدااا😭😭

من همین شنبه آی یو آی دومو انجام دادم

الان نی نی داری بسلامتی؟؟؟😍😍❤❤

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
کا ملا درکت میکنم بخدا☹چله زیارت عاشورا بردار روزی یبار بخون من این ماه خوندم و مثبت شد

برداشتم زیارت عاشورا حشر نذر ۱۴هزارصلوات دعای یستشیر هرچی فکرشو بکنی ،باید خدابخواد اول 

2738
وای چقد زیاد😔بعد هر دفعه اگه منفی بشه همین قد دوباره باید هزینه کرد؟؟ 

نه اگه تخمکات زیاد باشه و جنین زیاد تشکیل بشه تا دوسه بار جنین داری فقط هزینه انتقال و میگیرن که اونم کم نیست البته باداروها نزدیک سه تومن میشه

انشالله میخاد خدا بزرگه عزیزم

نمیدونم چی بگم دیگه خنثی شدم دوسدارم برم یجا هیچکس نباشه تاوان کدوم گناهامو دارم پس نمیدم 

نه اگه تخمکات زیاد باشه و جنین زیاد تشکیل بشه تا دوسه بار جنین داری فقط هزینه انتقال و میگیرن که اون ...

خدای من😔😔😔چقد سخته😔خیلی ناراحت شدم😔فکر نمیکردم انقد هزینش بالا باشه، ایشالله همه بدون این چیزا باردار بشن❤️

اره بابا ای وی افم مثل بارداری۲۵تا۳۵درصد شانس موفقیت داره ، تاخدا نخواد ای وی افم منفی میشه 

فکرکردم ای وی اف حتمی و قطعی هس 🤕🤕🤕

وای خدا کنه باردار بشی ...❤❤❤ استرس گرفتم🤕

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2706