2737
2734
عنوان

جواب ازمایشم منفی شد😢😩😥😫😭

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 126 پست
انشالله که بشه😍❤❤❤ نه حرص خوردم از دستش...🤌🤣 آخه یاد خودم افتادم دیوونه دو سه بار اقدام کرده میخ ...

من سه ساله البته یه ساله اقدامم نشده ولی نمیدونم چ را 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم نامنطم بود 

ایشالا به زودی زود باردار میشی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

انشالله که میشه بد به دلت راه نده🌺🌺🌺😍😍

برات دعا میکنم حتما گل من😘😘⚘⚘❤❤🌺🌺

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
2728

این تاپیک ماست🌺

هممون منتظر نی نی هستیم

حتما حتما توام بیا گلم

خیلی خوبه باهم چت میکنیم 😅

یکیمونم با آی یو آی باردار شد😍🥰

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7259256/عکس-رنگی-رحم-و-بارداری

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
اره بخدا وقتی میبینم یسریا میان اینجا راهکارسقط میخوان انقدر دلم میسوزه .ادم تو حکمت خدا میدونه باور ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7259256/عکس-رنگی-رحم-و-بارداری

عزیزم توام بیا اینجا🥰🥰⚘

اومدی یه استیکر بزار اسمتو اونجا داشته باشم😘🌺

تاپیک مامانای منتظر نی نی هس😍

نتونستم تگت کنم اسمت سخته😂😂😂