2733
2734
عنوان

مشهدیا بیان لطفا خواستگار خاوری

| مشاهده متن کامل بحث + 8257 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی خاوریا اعتمادبنفسشون کمه چون مدام زدن تو سرشون ک خاوریا بدن خاوریا فلانن غیر این چیزا خیلی مذ ...

آره من معلم هستم چندتا خواستگار عجمی ک داشتم همشون خرده شیشه داشتن یکیشون بهم گفت برام چک بکش تا بگیرمت

آخه اون توضیحانی که دوستمون داد جالب بود اگه اینجوری باشن که کسی باهاشون ازدواج نمیکنه 😂😂😂😂😂

ببین همه جا خوب و بد داره 

مثلا من با کوردهای کرمانشاه بودم متوجه شدم از هم فرارین بهم رحم ندارن تا کارشون راه افتاد دیگه نمیشناسنت و... همه دلیل نمیشه همشون اینطور باشن 

یا ترکهارو دیدم چقددددددر زود از کوره در میرن وقتی ناراحت میشن بددهنی میکنن سرخ میشن ادم فک میکنه دورازجونشون الان سکته میکنن خون ب مغزشون نمیرسه 

پ همه جا خوب و بد داره 

2731
آره من معلم هستم چندتا خواستگار عجمی ک داشتم همشون خرده شیشه داشتن یکیشون بهم گفت برام چک بکش تا بگی ...

😐😐😐😐😐

ببین خودمون عجمیم میدونیم اخلافامون چیه و چ جوریه 

عجمیا زرنگن تیر و بزن ،زیرروکشن ،درکل باید بسیااااار تلاش کرد تو زندگی تازه مردهای عجمی خیلی پر زبون و پرروترن توقعاتشون زیاده 

ولی خاوریا ن 

بازم خودت میدونی من باشم بخاطر شغلش ک خوبه ردش نمیکنم چند جلسه صحبت میکنم اگر ب دلم ننشست بیخیال میشم 

😐😐😐😐😐 ببین خودمون عجمیم میدونیم اخلافامون چیه و چ جوریه  عجمیا زرنگن تیر و بزن ،زیرروکشن ...

عجم چیه تو کتابها خوندم عربها به غیر عرب میگفتن عجم.مگه اینجا که ایرانه بازم به غیر عرب  میگن عجم؟

اینا ک عالین  من خودم اینجوری دوست دارم

پ چ خوووب 

بنظرم سر این حرفا ک خاوریا فلانن و پشمدانن ردشون نکن من خوبشون دیدم گفتم دوستان بدشون دیدن گفتن ن رو حرفای من حساب کن ن رو حرفای دوستان 

چون منو دوستان نیستیم ببینیم از کدوم دسته خانواده ها هستن 

چ عجم چ خاوری و... خوب و بد داره دیگه 

باورت میشه برا منم دوسه تا خواستگار خاوری اومدن همین ک وارد شدن مامانم دیدن گفتن ااا شما عجمی هستین والا ما عروس بزرگمون  عجمیه مارو داغون کرده خیلی اذیت میکنه میخوایم بعدی خاوری باشه از جنس خودمون باشه 

بعضی از خاوریا از ما فرارین میگن ما بدیم هر سه تا خواستگار خاوریم بخاطر عجم بودنم نیومدن 

خواهرم خواستگار بربری داشت تا صحبت سر مهریه پیش رفتن بعد دبه کرد گفت این مهریه زیاده پدرم اینا گفتن هرچقدر که داری بگو حدود ۱۰ سال پیش گفت  یک میلیون پول دارم همونم نمیدم مامانم بهش برخورد ردش کردن بعد چند ماه که بازم واسطه فرستادن بازم قبول نکردن.

2706