2733
2734
عنوان

مشهدیا بیان لطفا خواستگار خاوری

| مشاهده متن کامل بحث + 8183 بازدید | 81 پست
عجم چیه تو کتابها خوندم عربها به غیر عرب میگفتن عجم.مگه اینجا که ایرانه بازم به غیر عرب  میگن ع ...

همون فارس عزیزم 

عربا ب ایرانیا میگفتن عجم ب غیر عرب نمیگفتن عجم 

فقط ب ایرانیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم خاوریه. بخدا راستشو میگم. اینقددددد خوبن اینقدددد خوبن. با ایمان با ایمان با ایمان. بخدا الان شوهر من نمازش یک وعدم ترک نشده. بعد مغرورم هستن. زبونم دارن. فقط چاخانین. چه زنش چه مرد. اصلاااا نباید دهن به دهنشون کنی. و فوق العادهههه زیاد زن دوست. اوفففففف. عاشق زناشون. وخیلی به خانواده اهمیت میدن.و خیلیم زود رنج هستن. معتادم توشون خیلیییی کمتره. بعدم تو همه ایلو طایفه خوب و بد هست. تو با صحبت‌های اینجا طرفتو نشناس. باهاش رفت آمد داشته باش. ولی در رر کل آدمای خوبین. من اگر ده دفه هم بمیرم و زنده بشموشوهرم بیاد خواستگاریم بازم بهش جواب میدم. 

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2731
چرا من تو مشهد نشنیدم به فارس بگن عجم!!!! 

چرا. میگن عجم

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2740
من شوهرم خاوریه. بخدا راستشو میگم. اینقددددد خوبن اینقدددد خوبن. با ایمان با ایمان با ایمان. بخدا ال ...

کاملا با حرفات موافقم 

من خیانت تو قوم خاوری ندیدم اما تا دلتتتتتتت بخواد تو همه قوم ها دیدم از عجم و کورد بگیر برو ب بالا ک بقیه قوم ها باشه 

کاملا با حرفات موافقم  من خیانت تو قوم خاوری ندیدم اما تا دلتتتتتتت بخواد تو همه قوم ها دیدم ا ...

خیلی آدمای خوبین. دستو دلباز. من اونروز به شوخی به شوهرم گفتم 500 لازم دارم گفت میخوای چی بخری. گفتم برا عید ملافه هارو عوض کنم. بخدا درجا بهم داد خدا شاهده. اصلا نگفت چخبره زیاده. یا میریم بیرون بجا یکی دوتا مانتو می‌خره. خیلیم دست بخیر دارن

خیلی آدمای خوبین. دستو دلباز. من اونروز به شوخی به شوهرم گفتم 500 لازم دارم گفت میخوای چی بخری. گفتم ...

خیلی خوبه ان شاء الله همیشه خوشبخت بمونین سالم و سلامت کنار هم ❤

2706