2737
2739
واییییی اونوقت غذاهایی مث کله پاچه چی میخورین 

اره ولی من نمیخورم دوست ندارم 

غذاهای ایرانی مثل ته چین قورمه سبزی و... همه رو درست میکنیم 

فقط فسنجون و بلد نیستیم (خانواده من البته )

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه دارن دعوا میکنن واقعا دلم گرفت 

طبیعی 

هرکی ‌که تاحالا همچین تایپیکی زده یه مشت عقده ای میریزن افغانستانی هارو مسخره میکنن و کم کم دعوا میشه 

شما کجایی هستین 

تاجیک 

فارس 

پشتون 

ازبک 

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️
🙄🙄🙄🙄🙄🙄عجب سوالاتی ازشون می پرسی انگار آدم فضایی هستن 

خو اخه خارجیا حالشون بهم میخورد از کله پاچه معمولا فقط ایرانیا دوست دارن 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
همه دارن دعوا میکنن واقعا دلم گرفت 

دعوا نکردن ک  

اتفاقا خیلی تاپیک خوبی شد 

تو تاپیک منو ببینی چی میگی ولی انصافا کاربرای این تاپیک خیلی خوبن

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738
اره ولی من نمیخورم دوست ندارم  غذاهای ایرانی مثل ته چین قورمه سبزی و... همه رو درست میکنیم&nbs ...

اها 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
طبیعی  هرکی ‌که تاحالا همچین تایپیکی زده یه مشت عقده ای میریزن افغانستانی هارو مسخره میکنن و ک ...

واقعا 

من از مادری ایرانی پدری افغانی هستم کابل بودیم ولی چند سالی میشه که اومدیم ایران

اوووو یجوری ملت اومدن نوشتن ایرانیم ایرانیم افغانیم انگار حالا دوتاکشورباکلی تفاوتن همزبون همسایه مذهب یکی رسم ورسوم یکی انقده دیگ ایرانیم ایرانیم نکنید باو😐

واقعا  من از مادری ایرانی پدری افغانی هستم کابل بودیم ولی چند سالی میشه که اومدیم ایران

یه سوال البته ببخشید بابات اومد ایران مامانتو دید یا برعکس

واقعا  من از مادری ایرانی پدری افغانی هستم کابل بودیم ولی چند سالی میشه که اومدیم ایران

الهی 

همسایه خالم اینا هم 

زنه ایرانی بود ولی همسرشون افغانستانی هستن 

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️
2706