2737
2739
عنوان

با دوتا بچه طلاق میگیرید؟!؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10521 بازدید | 456 پست
خوب اگه همه چی اوکیه شوهرت اونجا چیکار میکنه؟ چرا میخواد برین پیش خودش؟

همسر من الان تهرانه

خانوادش دارن میرن رو‌مخش که بیایم شیراز

اگه بریم شیراز مثل اوایل زندگی دخالت هاشون بیشتر میشه و زندگیم از این خرابتر...

بعدم من چرا شهری که مامان خودم توش هست و بهترین امکانات رو برای بچم داره ول کنم و برم یه شهر دیگه!!

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
پس شوهرت خودخواه و لجبازه میخواد حرف خودشبه کرسی بشونه باهاش برخورد کن خوب

۱۳ سالته شما؟

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

14

😑!

2728
هووووووووف نمیدونم چی بگم تو یه جور بدبختی داری من یه جور

تو ۱۳ سالگی چه بدبختی داری!

تا بچه ای از بی دغدغگیت لذت ببر

به سن من برسی دلت برا دغدغه های بچگیت تنگ میشه

دیشب تاپیکتو خوندم 

شب موقع خواب ذهنم درگیر بود 

من متاهل یا جای شما نیستم 

ولی پدرم مثل همسر شماست 

پنجشنبه و جمعه ها رو هم کار می کنه البته 

خوب من خودم هیچوقت دلم نمی خواد از بابام و این زندگی جدا بشم و مامانم طلاق بگیره 

با اینکه پدر من معتاد بوده و ترک کرده 

با مامانم گاها بسیار دعوا می کنه و سه چهار بار تا پای طلاق رفتن 

مادربزرگم هم بسیار دخالت می کنه  

ولی هیچوقت راضی نیستم تنها با مامانم می بودم

و مامانم طلاق می گرفت 

یکبار این آرزو رو کردم 

اونم برای اینکه خود مامانم راحت باشه 

به هیچ وجهههه نرو پیش مادرشوهرت

ما طبقه بالای مادربزرگم زندگی می کنیم

و اصلا خوب نیست 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 
دیشب تاپیکتو خوندم  شب موقع خواب ذهنم درگیر بود  من متاهل یا جای شما نیستم  ولی پد ...

اگه مامان و بابات جدا میشدن حس بهتری نداشتی؟

پدری که فقط اسمش هست و خودش نیست برات مهمه؟

ما هفت ساله ازدواج کردیم

حس میکنم جوونیمو تباه کردم...

اگه مامان و بابات جدا میشدن حس بهتری نداشتی؟ پدری که فقط اسمش هست و خودش نیست برات مهمه؟ ما هفت سا ...

نه نداشتم 

شاید برای مادر من بهتر بود 

ولی 

برای من که نه 

با اینکه من پدرم نصف سال های زندگیم رو. ماموریت بود 

یه شهر دیگه 

۳،۴ ماه نمی دیدمش

ولی این رو قبول دارم که برای مادرم همسر مناسبی نبود 

و اگر جدا می شدن 

زندگی مادرم خیلی بهتر می بود 

ولی خودم با همه کمی و کاستی هاش دوستش دارم و پشتمه 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 
2738

و اینم بگم که 

من دو تا برادر دارم 

که کوچیکه یک سالشه

بابام می گفت سقطش کنیم 

الان جونش براش در میره 

مردی که حرف از سقط بچش میزنه به درد زندگی میخوره؟

بدنیا که بیاد بچت برا باباش عزیز میشه...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
این بچه رو که باردار شدم،حرف سقط رو پیش کشید که دعوای بدی با هم کردیم بعدا ازم عذر خواهی کرد ولی ن ...

شوهر من روز زایمانم گفت بچه من نیست الان دوسالشه تازه ببین داده میمره برای بچم وایستا بزرگ بشه دل میبره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

عزیزم من گاهی اینجور میشم بخصوص وقتایی ک میخوام پریودبشم یا پریودم با خودمم جنگ میکنم خخخخخ

برای سلامتی آقا امام زمان و سلامتی همه تو دلیا و مامان شدن همه چشم انتظارا میشه صلوات بفرستی دوستم؟؟؟؟  
2706