2737
2739
عنوان

با دوتا بچه طلاق میگیرید؟!؟!؟

10521 بازدید | 456 پست

سلام.شب بخیر

فکر طلاق مثل خوره افتاده به جونم

ازدواجمون فامیلیه

از هفت روز هفته فقط پنجشنبه و جمعه خونست

بقیه روز هارو سر کاره

یه دختر شش ماهه دارم و باردار هستم

خیلی دوسش( داشتم )

با تمام مخالفت های خانوادم و هشدار هاشون،پام رو برای ازدواج کردم توی یه کفش

از اول ازدواج،بلایی نبوده که مامانش نندازه تو زندگیمون

یه حرفی میزد و میرفت.من‌میموندم و یه دنیا بغض...

شکم اولم دوقلو بود که یکی از قل ها مرده به دنیا اومد

خانوادش ذره ای درک‌ نکردن که این زن، بچشو از دست داده.هر حرفی تونستن بهم زدن

مادرشوهرم می‌گفت پاتو کردی تو یه کفش که تهران زایمان‌کنی

در صورتی که میتونستی بیای شیراز توی بهترین بیمارستان ها...

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

میگفت مقصر مرگ نوم تو هستی

همسرم کلا بی طرفه

یا نهایتاااا به مامانش یه تشر بزنه که بشه دیگه

وقتی میاد خونه خستست

حس میکنم جوونیم داره تلف میشه

نمی‌دونم...شایدم افسردگی بارداریه...

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

حق طلاق و‌ حضانت بچه و مسکن رو دارم

خونه هم به نام خودمه

سرمایه و‌ وقت و نیروی لازم برای بزرگ کردن بچه هارو هم دارم

این بچه ها بزرگ هم بشن وجود پدر رو حس نمیکنن با اینهمه کار...

هرچقدر میگم کمتر شیفت بردار،گوش‌‌نمیده

نمی‌خواد بفهمه من بیشتر از پول،به‌ وجود خودش احتیاج دارم

دیگه مثل قبل عاشقش نیستم

حس میکنم این سردی ها بعد از فوت اون بچست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بچه رو که باردار شدم،حرف سقط رو پیش کشید که دعوای بدی با هم کردیم

بعدا ازم عذر خواهی کرد

ولی نمیدونم چرا نمیتونم حرفشو ندید بگیرم

حس میکنم این بچه به دنیا بیاد دوسش نداره

حس‌میکنم بینمون بیشتر سرد میشه

ترجیح میدم تنها بچه هامو بزرگ کنم،ولی با یه محیط گرم...

نه با بودن یه پدری که فقط اسمش هست و‌خودش نیست...

شما با این شرایط‌ میموندین یا طلاق میگرفتین ؟

حاضر بودید با این شرایط، بخاطر بچه‌،کل عمرتون‌ رو‌ تلف کنید؟

2731

نه مگر اینکه خیانت کرده باشه 

با احترام به نظر شما اینا هیچکدوم دلیل واسه طلاق نیستن

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2738
میگفت مقصر مرگ نوم تو هستی همسرم کلا بی طرفه یا نهایتاااا به مامانش یه تشر بزنه که بشه دیگه وقتی ...

درست میشه نگران نباش 

فشار زندگی رو همه هست 

هزینه زندگی کم چیزی نیست 

به نظرم مادر شوهرت و دایورت کن 

هر چی گفت تو دلت بهش بخند 

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
نه مگر اینکه خیانت کرده باشه  با احترام به نظر شما اینا هیچکدوم دلیل واسه طلاق نیستن

محیط کاریش پر از زنه

آدم شکاکی نیستم

ولی از اول زندگی من معتقد تر از اون بودم

چند بار محل کارش رفتم،رفتار هارو میدیدم...

از این جهت هم آرامش ندارم

تحمل کن الان حساس شدی چون بارداری .حتما بهتر میشید .

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

عزیزم وقتی همسرت تزاری بهت نمیرسونه و مشکل فقط نبودنشه سعی کن دیگه با خودتو بچه هات شاد باشین تفریح برید بگردین درسته نمیشه اون خلا رو پر کرد اما باز هم میتونی برای بچه هات مادر شاد باشی،خانواده اش هم کمرنگ کن بزار مادرش هرچی میخواد بگه محلش نزار ،بخاطر بارداری هورمونهات ریختن بهم و حساس تر هم شدی.ببین خدا دو نعمت گرانبها و زیباش رو بهت عطا کرده از لحظه لحظه بزرگ شدن کودکانت لدت ببر دیگه هم به طلاق فکر نکن.ان شالله همسرت هم شیفت کاریهاشو کمتر برداره و دوباره عشق و محبتتون بیشتر شه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

بهتر بود جلوگیری میکردی و ی فرصت ب خودت و همسرت میدادی حس میکنم علت اینکه خواسته سقط کنی این بوده ک ازین شرایط ناراضیه 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
درست میشه نگران نباش  فشار زندگی رو همه هست  هزینه زندگی کم چیزی نیست  به نظرم ماد ...

مردی که حرف از سقط بچش میزنه به درد زندگی میخوره؟

نه بنظرم هورمونات ریخته بهم و کل مشکلاتت اومده جلوچشات وداری زودتصمیم میگیری فکرکردی بقیه زناچطوره زندگیاشون گلم زندگیاسخت شده درک کنیدهمدیگرو باشوهرت منطقی بحرف بگو پول بیشتر نیازنداری محبت بیشترنیازداری اکثرا خانواده ها حرف توشه ب هرحال تحمل کن تاحالت خوب شه خودتوسرگرم کن

2706