2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_شب    

استارتر ایشون کاربر خانم هستن

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

دوستان که لایکتون کردم فقط به خاطر اینکه من کاربری فعالیم و خیلیا منو میشناسید، اسکرین گذاشتم چون دوست ندارم کسی چهره بدی از من داشته باشه وگرنه جناب اسی هیچ ارزشی واسم نداره که بخوام چیزیو توجیه کنم

اول ایشون به من درخواست دادن

کلی سوال شخصی از من پرسیدن (من فک کردم خانمه اما گویا اقاست و به اسم خانم تو سایته) نشستن تک تک تاپیکای منو خوندن و نظر میدن و راجع بش سوال میپرسن (نمیدونم چرا اینقدر پیگیره!!) 

از یه جایی به بعد گویا یه سری حقایق بهشون زور داشت به من میگن خودتو خر کن و دروغ بگو

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2728
گه خورد گفت بیا هرنرخری بگه بیا باید بری😒 هرنرخری میگه بیا پیوی ینی میخاد خرت کنه باهات لاس بزنه

اون نر خر ایشون هستن که اومدن خصوصی من!

اون نر خر ایشون هستن که اومدن خصوصی من!

عههه زنی تو پس اون چرا گفت پسری😂

دعواهاتون رو به نینی یارا گزارش ندین

این کار عین کبدمالی و ادمفروشیه عین بچه ۷ ۸ ساله های مدرسه

I am a Cute Mad Girl
2738
استارتر ایشون کاربر خانم هستن

سلام نی نی یار جان

ایشون کاربر اقا هستن و به اسم خانم در سایت هستن

تاپیکهاشونم بخونید کاملا متوجه میشید

امیدوارم پیگیری کنید🙇‍♀️

@نی_نی_یار_شب    

عههه زنی تو پس اون چرا گفت پسری😂 دعواهاتون رو به نینی یارا گزارش ندین این کار عین کبدمالی و ادمفر ...

ایشون گزارش دادن

چون اسمت نوشته بود آقازاده من فک کردم اقایی😂 کارش اشتباه بود دیگه جواب فحش فحشه نه کبدمالی و کزار ...

هر اقازاده ای که اقا نیست😁😂

صحبت هرکس نشان از شخصیت خودشه

فلا ک شخصیت شما اینجورع

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
2706