2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخود هر اش میدونی یعنی چی؟!😃

دوس میدارم من  

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
2728
سلام نی نی یار جان ایشون کاربر اقا هستن و به اسم خانم در سایت هستن تاپیکهاشونم بخونید کاملا متوجه ...

تو مدرکی داری من آقام  و الکی تهمت میزنی ؟؟ راستی تو نیومدی تو تایپک من نگفتی ب دروغ من ۱۵ میلیارد دارم میخوام فلان کار رو کنم؟؟  گفتی درخواست بده؟ نی نی یار این رو تعلیق کن همه تایپکاشم خودش میزنه دروغ میگ ۳ تا خواهریم تازه میگ بابا و مامانمم میبینن در صورتی ک خودش تو تایپکاش از مامانش بد گفته و دروغ میگ اکثر چیزاش دروغه مثلا میگ بابام متولد ۵۱ و ی جا گفت مامانم ۴۸ سالشه در صورتی ک اگ باباش متولد ۵۱ باشه سنش میشه ۴۹ و اختلاف سنی بابا و مامانش میشه ۱ سال در صورتی ک خودش گفت مامانم ۱۹ بود و بابام ۲۲ ازدواج کردن و این میشه ۳ سال ، طرف اصلا نمیفهمه چی میگ بعید میدونم ب سن قانونی رسیده باشه ک میاداینجا و تایپکای چرت و پرت میزنه 

2740
چون اسمت نوشته بود آقازاده من فک کردم اقایی😂 کارش اشتباه بود دیگه جواب فحش فحشه نه کبدمالی و کزار ...

کبد مالی یعنی چی ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه