2733
2734

سلام ماهرخ جون .خوبی؟ دخملت خوبه؟ 

خیلی شیکن .مبارکشون باشه 

راستی دیروزداداش دارشدم 😝🤩

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اره

اها یادمه تورو😍

همش تاپیک جهاز اینا مزدی منم نامزد بودم وسایل میخریدم سال پیش🤗حرف زدیم باهم چنبار

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم خود همسرم بودن كه خريديم مادرم كارتشو بهم داده ما با سليقه خود همسرم براش خريديم اونم توى سفر چو ...

آها من فکر کردم ایشون نبودن و می‌خواین سورپرایزشون کنید،بسلامتی و دل خوش♥️

دل من هواتو کرده🤕
مگه برای پسرم انقد خرید میکنن والا من که ندیدم ولی من مرده شما زنده جز اینکه شوهرتو پررو کنی هیچ کا ...

اول ازدواج مون اينطور بود دخالت ميكردن الان حل شده خداروشكر

بعدم من دلى انجام ميدم دنبال جبران كردن و تلافى نيستم 

براساس خانواده خودم دست به جيب ميشم كارى ندارم كى چى ميگه حرف ديگران برام مهم نيست خانواده اش هم قرار نيست ببينن يا توى جشنى كه براش ميگيريم باشن

ماهرخ هستم 
2740
شوهرم و پدر بچه ام هستن حتماًطرف بايد لخت باشه براش خريد كنن؟  

فکر کردم نامزدین تعجب کردم ولی الان متوجه شدم همسرتون خودشون خریدن و مبارکشون باشه

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰
فکر کردم نامزدین حرص خوردم ولی الان متوجه شدم همسرتون خودشون خریدن و مبارکشون باشه

نه عزيزم خانواده من براشون خريدن

ولى با سليقه خودش رفتم گرفتم

حرص خوردن نداره واسه شوهرش ادم خريد كنه لذت بايد برد

ماهرخ هستم