2733
2739
عنوان

اگه همسرتون وبچتون درحال غرق شدن باشن کیو نجات میدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40081 بازدید | 985 پست

بچه.. چون بی دفاعه اگه به قیمت غرق شدن خودمم تموم شه بچمو نجات میدم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=218430348]این حد نفرت آدم رو نابود میکنه  برای اینکه خودت سیاه نشی خودت حس خوبی داشته باشی ازش جدا شو وق ...[/QUOTEادما خوبن،نفرت تو دل هیشکی از اول نبوده،باید ببینیم،چیکار کردند با این خانم ک نفرت  وجودش گرفته،خدا میدونه چه بلاهای سرش آوردند، من درکش میکنم، میفهممش،با تمام وجود....منم چقد ادما رو دوس داشتم و دارم،حتی اون اونایی رو که نمیشناسم، براشون دعا میکنم و میکردم،  چه ها،با دل بی شیله و پیله ی من،کردند،چه ها صداقت و رو راستی من کردند، چقد فهمیدنش سخته و تلخه...اونای رو که با تمام وجود دوس داری بهت زخم بزنن....بعضی موقع شاید نتونی،ازشون دور شی،شاید مجبور ب موندن،شی،شاید این خانم نتونه طلاق بگیره.....خدا هیچ وقت اینقد تلخ ادمو امتحان نکنه،خیلی سخته،خیلی

2728

آخه این چه چالشی من از سهم خودم میگذرم شوهر و بچه رو میفرستم واسه نجات اما شوهرم میگه من تو رو نجات میدم بدون تو نمتونم زندگی کنم

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...
بچه م چون از گوشتو خونمه ولی شوهرم چی

بچت نباشه میتونی دوباره بچه دار شی ولی شوهرت بمیره بچت یه عمر یتیم و بی پدر بزرگ میشه که جای خالیشو هیچکس نمیتونه پر کنه و زندگی همیشه براش دردناکه

2740

خیلییی سخته حتی قلبم دردگرف بااین تاپیک😔

ولی بدون شک بچم

حتی بین زنده بودن خودم وبچم میگم بچمونجات بدن

خدانیاره انروز واسه هیچکس 

باتوکل ب خدا هممون سالیان سال زیرسایه خانوادمون درکنارهم پایداروزنده باشیم💛

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
نه بچه دارن  ولی شوهراشون فرشته اند  شاید باورت نشه البته !

از بچه هاشونم فرشته ترن؟باورم نمیشه یه مرد حدود سی چهل ساله از بچه فرشته تر باشه شما باورت میشه😳

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

شوهر من خودش میگه عاطفه مادری جوریه که الان بگن یا پسرت یا شوهرت غرق بشن یکی رو میتونی نجات بدی طبیعیه که تو بچه رو نجات بدی  

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2706